Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan tudom ha egy nőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom ha egy nőnek orgazmusa van?

Figyelt kérdés

Nem rég vágtam bele ebbe a szexuális dolgokba, szóval nekem ez még friss, és elég gyakran szokott lenni hogy én elélvezek, de ő még nem, és ezt is onnan tudom hogy megkérdezem tőle hogy elélvezett e már, szóval az egyik kérdésem az hogy észre lehet e valahogy venni azt, hogy elélvezett e már, valamint a nők 1menet alatt többször is eltudnak e élvezni? Mert ha én elélvezek, akkor kis idő mulva meg puhul a péniszem, össze megy, és nem tudom tovább csinálni..., ilyenkor újjazással elégítem ki, hogy ő is eltudjon menni.

Szóval a második kérdésem, hogy ez normális e? Hogy majdnem mindig én megyek el hamarabb, és mit tehetnék, hogy ő élvezzen el hamarabb?

Szoktam előjátékozni, tényleg teljesen be nedvesedik, elején még újjazni is szoktam, de nem akarom túl sokáig, mert a végén az újjazásnál fog elélvezni, és én nem tehetem be a péniszem...,

Szóval erre az egészre valami tanács? A tapasztaltabaktól? Jelenleg 20éves férfi vagyok, és 2hónapja élhetek szexuális életet a párommal, aki 18éves, és neki is én vagyok az első


2020. okt. 2. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
a hangokból
2020. okt. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan ujjazd élvezésig, utána tedd be a péniszed. A lányok több orgazmusra is képesek egymás után. (Legalábbis néhány kivételtől eltekintve, többre képesek.) Ha az előjáték alatt elélvez, csak jobban fogja élvezni utána a többit, hidd el.

Amikor ujjazod, honnan tudod hogy elélvezett-e?

2020. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Igazából sehogy.Tényleg a hangokból sejtheted de a lányoknál nincs olyan konkrét jele mint a fiúknál.

Normálisnak normális ha te mész el előbb.Gyakori az ilyen.

Nem értem miért nem teheted be a péniszed ha ujjazásnál elélvez a lány.

Én is élveztem már el az előjátéktól és mégis folytattuk.

Igen,a lányok többször is eltudnak menni egy menet alatt.



Fejlődni szerintem gyakorlással tudsz.Meg azzal,hogy figyeled a partnered reakcióit.Vagy beszélgettek róla,hogy mit szeretne szex közben.(Pl,hogy fogdosd a mellét,mondj mocskos dolgokat,fenekeld el...akármi)

2020. okt. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Akkor az én barátnőm kamuból remeg meg amikor kézzel-szájjal csinálom neki és élvezés közben is színleli hogy megfeszül mindene?
2020. okt. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Biztos nem.

De nem minden lány így élvez el.

Van aki teljesen hangtalanul,van aki sikít,van aki remeg.

Szóval konkrét jele nincsen mint a fiúknál.

2020. okt. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A hüvely összehúzódásain érezhető az élvezés

Mellesleg nyugodtan ujjazd akármeddig. Ha el is élvez, utána még vágyni fog a farkadra. Nekünk nem kell, hogy újra felálljon a rendszer, mint nektek.

2020. okt. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó: Csak megsúgom, hogy mivel a hüvely az egy izom, ezért bármikor össze tudjuk húzni. Szóval a hüvely összehúzódásokat ugyanúgy lehet imitálni, mint a sikoltozást, sóhajtozást, remegést, stb. Ha egy csaj el akarja játszani, hogy orgazmusa van, simán meg tudja tenni úgy, hogy a pali azt higgye, hogy igazi.
2020. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden női orgazmus más és más, eltérő az intenzitása, ki mennyire adja át magát az érzésnek. Ettől még - főleg ha a partneredre hangolódtál - nagyon is észre lehet venni, sőt azt is ha "jön".

Tanács: hosszabb előjáték és próbálj közben igenis kitartani. Ettől még lehet a partnered nem tud hüvelyi úton eljutni a csúcsra, van ilyen, nem mindenki képes rá. Eddig jól csináltad - mármint hogy figyelsz a partneredre és elviszed őt is a csúcsra. Beszélgessetek a szexről, mikor, hogyan, mitől érzi magát a legjobban, mikor a legjobb neki. Ahogy egyre többször lesztek együtt mind jobban össze fogtok csiszolódni, szóval no para, kitartást!

2020. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!