Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kis péniszű srácok! Ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis péniszű srácok! Ti hogyan tudtátok feldolgozni,hogy szinte nincs nő akinek elég lenne a méretetek?

Figyelt kérdés

Hagyjuk a gyakoris szarságot,hogy már a 13 centis is tökéletes,sőt még néha fáj is. Aki volt már több nővel az tudja,hogy szinte meg se érzik,ha nem extrém vastag,de általában a kis farok nem lesz vastag se.

Hogyan tudtátok feldolgozni (ha fel lehet egyáltalán),hogy sose lesz rendes hosszú távú kapcsolatod? Nem fogsz tudni akkora orgazmust okozni egy nőnek,mint egy átlag 16-17 centis (nagyobbról nem is beszélve).

Viszonylak sok nővel beszéltem erről és szinte kivétel nélkül mindenki ezt az átlag 16-17 centit mondta minimumnak. Ha valakinek mégis elment volna a kisebb az is hozzátette,hogy nem lehet vele akkor orgazmust okozni.

Nekem épphogy 15 cm hosszú és 12-13 (12 tövénél 13 a többi helyen) és bizony 3 lányból eddig 3nak kicsi volt. Az egyikkel őssze se jött,kinevetett és felöltözött. A 2. mondogatta,hogy toljam még nyugodtan amikor már tövig benne voltam. A harmadik pedig mondta,hogy ez volt a legkisebb amivel dolga volt és nem nagyon érezte.


2020. okt. 3. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom,hogyan lehet feldolgozni. Nekem is kicsi lenne még a 15 is nemhogy a 13. Szerencsére eddig egy alkalommal futottam össze ilyen mérettel a többinek legalább 17 körül lehetett.

Próbálkozz és egyszer találsz egy rövid szűk hüvelyű lányt akinek elég lesz. Valószínűleg nehéz lesz mert a barátnőim közül akikkel beszéltem már erről szinte mindenki ezen a véleményen van,de ha kitartó vagy biztos találsz.

2020. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
En sztem oke van akinek nem 17cm, de ha annal kisebb van neki akkor azzal is lehet jol csinalni ugy h a masiknak ne tunjon fel semmi ebbol. Eleg gaz h egy testresz alapjan itelnek meg embereket, csak azert h jo legyen neki addig. Aztan keres masikat elhagyva az elozot. Ez csak az en velemenyem nemkell itelkedost jatszani :D
2020. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1 Tegyük fel hogy mondjuk összejönnél velem, és az első szexnél meglátnád a 14-15 centis péniszem akkor mit csinálnál, kidobnál? Képes lennél egy férfit akivel minden más jól működik, megvan a közös szimpátia stb. kidobni azért mert 16 cm-nél kisebb a pénisze? Nem én tehetek róla hogy ekkora.
2020. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez igen. Az 1-es válaszoló után nem csoda hogy ennyi komplexusos férfi van. Remélem van minimum 75/C a melltartódban ha már a lóméretet igényled. Tudod, ne csak a nőnek legyenek elvárásai.
2020. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha tudni akarod akkor 80/c mellem van.

De a mell méret azért viszonylag más. Elég sok pasit ismerek akik bek az ideális B mell.

Arról nem is beszélve,hogy itt az összhang is sokat számít. Van olyan nő akinek egyszerűen a kis mell áll jól és van akinek a nagy.

De a pénisz kérdés nem ilyen. Nem ismerek olyan nőt aki egy 13 választana 16 helyett.

2020. okt. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Értem. Akkor légyszives írd a homlokodra hogy minimum 16 cm, így tudni fogom hogy a 14-15 centimmel messziről elkerüllek. ;)
2020. okt. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5 "De a mell méret azért viszonylag más. Elég sok pasit ismerek akik bek az ideális B mell."

Tudod ez azért van mert mi férfiak nem mellméret alapján választunk nőt, és veletek ellentétben nem csak a haszonra megyünk. Elnézést kérek hogy kiskukival születtem, te nagymellű Istennő. Sajnálom azt a szerencsétlen férfit akivel majd összehoz a sors.

2020. okt. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező és az egyes válaszolóm ugyanaz,csak más néven. Ekkora hülyeséget nem hallottam még!
2020. okt. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdező, és az 1. válaszoló szerintem is ugyanaz. Nem lehet valaki ennyire szánalmas.
2020. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!