Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honan tudjam kihez/kikhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honan tudjam kihez/kikhez vonzódom?

Figyelt kérdés
Eddig csak barátnőim voltak. 1 éve szingli vagyok de nem is nagyon érdekel hogy legyen egy párkapcsolatom. Mindig heterónak gondoltam magamat és eddig csak csajok tetszettek de asszem ez megváltozott. Még a nyáron lett egy új munkatársam egy nálam 1-2 évvel fiatalabb pasi. Amikor először megláttam azt gondoltam hogy: hú de szexi. Utána vagy egy hétig gondolkoztam azon hogy hogyan jutott ilyen az eszembe. Egyébként jó fej és kedves is. Egy hosszas interneten való kutató munka után megtaláltam hogy neki az előző kapcsolata egy sráccal volt de jelenleg szingli de azt mondta is. Egyébként tök jókat beszélgetünk de valamilyen érzéseket elindított bennem és ezt nem értem. Miért pont ő és miért egy másik pasi miért nem egy csaj? Mindezt olyan bonyolultnak érzem. Sőt azt se tudom mit érzek. Honan tudhatnám meg hogy tenyleg tetszik vagy fellángolás vagy ilyenek?

2020. okt. 7. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nos, az érzelmeid már hosszú ideje megvannak, tehát tényleg tetszik, és nem fellángolás hanem tartós dolog. Mivel tudod hogy érdeklődik a fiúk iránt, a korábbi kapcsolatából kifolyólag, nyugodtan hívd el munkahelyen kívül valami közös programra és próbálj meg közeledni felé. Vagy ha gyorsabb megoldást akarsz akkor keress egy random pasit online aki hajlandó csinálni valami szexuális dolgot veled, és akkor ha bejön ami történik, onnan is tudni fogod hogy mindkét nemhez vonzódsz-e.
2020. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!