Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire vagytok képesek kontrollálni, hogy mikor élvezzetek el maszti közben?

Figyelt kérdés

Ha olyan kedvetek van, tudjátok magatokat sokáig kényeztetni úgy, hogy ne menjetek el hamar? Vagy ha közeledik a csúcs, már nem tudjátok elnyújtani?

Szoktatok egyáltalán ilyesmivel foglalkozni vagy csak letudjátok és kész?

És mi a helyzet, ha partnerrel vagytok?

Kort is írjatok légyszi.



2020. okt. 12. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából képes vagyok, amikor érzem, hogy mindjárt elélvezek, akkor csak úgy tudom elnyújtani, hogy egy jó pár mp-re leállok és megnyugszom picit.

És ezt így akár többször is. Így nagyobbat élvezek :)


Partner mellett is szoktam, nekem ez már amolyan megszokás/függőség is egyben.

Sőt volt olyan, hogy konkrétan mellette, együtt csináltuk :)

2020. okt. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút, elég ha egy pillanatra valami nem szexire gondolok vagy abbahagyom egy kicsit. Minél tovább húzom annál könnyebben és annál nagyobbat élvezek.

Ha van párkapcsolatom akkor is szoktam, a jelenlegi pl imádja nézni, sokszor önkielégítek úgy is, hogy nézi.

2020. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen testhelyzetben kényeztetem magam..hason fekve nem igazán tudom kontrollálni az érzést..2-3 perc alatt elélvezek..úgy hogy megállok közben..de hamar jön a mindjárt elélvezek érzés..és akkor már nem tudok mit tenni .. megtörténik..ha közben ujjaznám is magam..kb.1 perc alatt elmennék. Túl jó és erős a stimuláció ebben a pozícióban..és hamar elmegyek..de háton fekve másabb..ott bírom ameddig akarom .. kontrollálni tudom..de 10-15 percnél nem szeretem tovább húzni..de amikor már érzem hogy nagyon jó ..akkor már az orgazmus a cél hogy megkönnyebbüljek..🙂
2022. okt. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg kapcsolatban vagyok, de ugyanúgy masztizok ha magam vagyok..érzésre más..imádom a párom..meg ha csak rá gondolok..nedves leszek..az érintése..csókja meg annyira finom..majd elélvezek közben..bár ez csak közeli állapot..
2022. okt. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet így a kettőt összehasonlítani..de van mikor gyorsan letudom a masztit és kész.. hangulatom épp milyen ezen is múlik..
2022. okt. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a részletes választ!:)

Jó hallani, hogy nem csak a fiúk/férfiak tudnak hamar 'elsülni'. :'D

Nekem fiúként azon múlik, hogy gyorsan kezdek-e hozzá. Gyors kezdés = gyors menet. De ha lassan, igényesen, türelmesen kezdek hozzá és lassan jövök bele, akkor a végére már teljesen kontrollálni tudom, olyan gyorsan és addig tudom csinálni, amíg jól esik. És sokkal intenzívebb is. De ehhez tényleg kell a nyugodt lelki állapot.

2022. okt. 14. 23:37




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!