Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vélemények a Glory Cafe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények a Glory Cafe Gangbang bulikról?

Figyelt kérdés

Vélemények, tapasztalatok? Maga a gangbang gondolata érdekel, és most hogy újra szingli vagyok, gondoltam lehetőség lenne kipróbálni ezt a fajta élményt is. Ezen kívül más megoldást nem látok ilyesfajta szexuális élmény átélésére. Most láttam, hogy mára egy olyan lány van kiírva (Hajni) aki a kép alapján még elég csinos is. Csak félek hogy nagy a tumultus (ezért néznék ki hétköznapot), illetve a higiéniás körülmények miatt vannak aggályaim.


Esetleg ha valaki volt már ott egy rövid leírásnak is örülnék, hogy hogyan zajlott le az egész.


Válaszokat előre is köszi!



2020. okt. 14. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol szokott lenni ilyen?
2020. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szuperek
2020. okt. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kombika ***** válasza:
69%
Hát nem tudom, én nem vágynék rá, hogy egy nőn osztozzak egy csomó más idegen férfivel, akik ki tudja milyen egészségi állapotban vannak.. menj akkor inkább el egy prostihoz, és ő csak a tiéd.. annyira nem lehet fontos a szex, hogy degenerált idegen pasikkal osztozzak egy nőn, akit minden héten többször rengeteg pasi tesz magáévá..
2020. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amugy ezek a lanyok akik mennek a cafeba, ezek unatkozo amator lanyok, esetleg hobbikurkvak, vagy profik?
2020. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1-es: Glory Cafe, Budapesten


#2-es: kifejtenéd légy szíves bővebben?


#3-as: Ez zavar engem is. A prostin is gondolkodtam, de nem maga az hiányzik, hogy szexeljek, hanem maga a gangbang gondolata érdekel.


#4-es : Profik tudtommal.

2020. okt. 15. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Na de akkor lenyegebn ok is prostik...
2020. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tegnap alig voltak paran. Hétvegén szokott lenni tömeg. Én nem voltam egyik lányban sem mert zavart a sok farok, de vannak izgatóak is... Gyere le egyszer és meglátod tetszik-e az elmény.


Szoktak csajok is lejárni meg párok is. De mint a swingerben úgy itt is szimpátia kell hozzá. :)

2020. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" Prosti aki csak 3 tiéd " ...

Hahahaha! Meddig addig az 1 óráig?

És nem a tiéd, maximum bizonyos testnyílásait használhatod, az meg eljátsza neked hogy de nagy kan vagy.

Továbbá előtted lehet hogy 4-en használták már aznap. A sok lúzer nyalja is meg csókolózik vele, aztán igen valószínű hogy előtte 10 perccel meg mások fröcsköltek a szájába. Ezt aztán a higiénia!

2022. jan. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!