Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudok elélvezni a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elélvezni a pasim előtt?

Figyelt kérdés
Sok évig nem tudtam egyáltalán eljutni a csúcsra, idén elmentem pszichológushoz, hogy megtaláljuk a lelki okait, a kezem által illetve nyalástól nem tudok most sem még, nekem az túl kevés inger. Viszont megtanultam vibrátor által, a csiklói orgazmust, ami nagy áttörés az évekig tartó próbálkozás után,van kétféle is, amik "segítenek". Tudom, hogy nem a legjobb megoldás mert ehhez szokok hozzá illetve a nyalás emiatt szintén nagyon kevés inger.Nálam tényleg nagy szó, hogy magam által sikerült egyáltalán és eltudtam magam engedni. Viszont szeretnék továbblépni. Az első lépés az lenne, hogy fokozatosan behozzam a lemaradást, hogy a párom által a vibrátorral eltudjak élvezni. Megbeszéltük a dolgot, igyekszik elfogadni ezt a szituációt. De az a baj, hogy hiába csináljuk együtt, előtte nem megy. Hiába érzem, hogy közel vagyok hozzá, nem jön az orgazmus. Én nagyon merev személyiség vagyok, ritkán mutatom a felszabadult énemet.Egyszerűen előtte is nem megy az ellazulás. Pedig évek óta együtt vagyunk, a szex során kimerem mutatni azt, ha élvezem. Vannak erotikus társasjátékaink, azzal szoktunk játszani, van felnőtt activity-nk, hogy minél jobban megtudjam mutatni ezt az oldalam. De az orgazmus nem megy. Lehet, hogy hülyén hangzik de tartok attól, hogy meglátja az arcom, testem így, amit én sosem mutattam eddig senkinek, magam előtt is ismeretlen volt. Ha van valami tippetek meghallgatom :) Vagy ha van valaki hasonló cipőben. Köszönöm az értelmes kommenteket!
2020. okt. 14. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igyál egy felest szex előtt.
2020. okt. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Akkor állj a háta mögé.
2020. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam/vagyok

:(

2020. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Te bajod, te foglalkozol az én problémámmal?
2020. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Aki ennyire unatkozik, hogy nem a kérdésre válaszol, az foglalja már el magát mással. Elég szánalmas, hogy felteszek egy kérdést és ilyen retardált válaszokat kapok. Tisztelet a kivételnek.
2020. okt. 14. 18:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Figyu ha nem tetszik a segìtő válasz, akkor ne olvasd el. Amugy mi lenne, ha pasid kulcslyukon nézne titokban és akkor végre sikerülne pasid előtt is.
2020. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"meglátja az arcom, testem így" Na ezzel kéne kezdeni valamit. Hogy ne szégyelld előtte. Ő a pasid, nem fog ítélkezni. Örülni fog, hogy így is látott.
2020. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ott a pont at uccsonál, vegyél fel egy napszemcsit meg szajmaszcsit
2020. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Lehet hülye felvetések és próbáltátok már, mert annyira alap dolgok, de kitudja.. szóval pár ötlet:

- teljesen sötétben vagytok

- egy kis lazító ital(vagy fű, kinek mi)

- takaró alatt van a párod és az alfeled

- hasonfekszel kispárna csipő alá és mögötted van

- elkezded magadnak csinálni és amikor úgy érzed, hogy eltudsz menni behívod.

- együtt vagytok, elkezded magadnak csinálni, sötétben, ő csak ott van melletted, és oda nem nyúl, csak csókolgat, simogat máshol, stb.

2020. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak szólók hogy a fű birtoklása buncselekmény, ne akard erre rávenni
2020. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!