Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anál tágítás? Mi ajánlotok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál tágítás? Mi ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mostanában láttam Wishen valami gyűrű szerűt ami nyitva tartja a végbél nyílást és ezzel tágítja, valaki próbált már ilyet? A másik meg az a fajta anál plug amin farok van az szexi? Mik a tapasztalatok? Mit ajánlotok anális kényeztetésre/ tágításra?

18/L



2020. okt. 14. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Téliszalámit
2020. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Azzal a gyűrűssel én is szemezgettem, rendeltem is belőle, de nekem felcsúszik. Az a farkas anál plug pedig szexi, de tisztán tartani a plugnél kész művészet.


Ami nekem nagyon bevált, az a felpumpálható dildó:

[link]

Van olyan is, ami egy gumi/latex bugyival egyben van, és szépen a helyén tartja magát:

[link]


Ezekkel érdemes kísérletezni, ha tágítani szeretnéd a popsidat. Pluszban lehet kapni olyan krémeket, amik ellazítják a záróizmot (de nem érzéstelenít).

2020. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Akis_hamis ***** válasza:
10%
Csuklós busz
2020. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

www.google.com


Beírod hogy anál tágítás.

2020. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felpumpálhatót akartam írni de látom a kettes már említette.
2020. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ honnan indulsz. Ha most szeretnéd kezdeni és próbálkozni, akkor én nem biztos hogy a fent linkelt felpumpálhatóval kezdeném, hanem valami ilyesmivel:


[link]

2020. okt. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amiről szó van gyűrű azt hogy kell elképzelni?
2020. okt. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!