Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Másnak se mindegy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak se mindegy, hogy melyik kezével veri ki maszturbálásnál?

Figyelt kérdés
Én mindig jobb kézzel fejezem be magamnak, akkor tudok jol kielégülni. Bal kézzel is szoktam verni, de úgy nem olyan jó, elélvezni is nehéz úgy. Más is így van ezzel? 24f
2020. okt. 15. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod az a helyzet, hogy egy jobbkezes a jobb kezével ügyesebb, a bal kezes meg a másikkal... ennyi a lényeg.

Én még nevezem néha a párom kezét is, de érdekes módon ő is jobb kézzel csinálja jobban 😂

2020. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobb kézzel szoktam, néha átveszem a ballal, de az elélvezéskor visszaváltok a jobbra.
2020. okt. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőként sem mindegy hogy melyikkel csinálom magamnak, jobb kezes vagyok de csak bal kézzel tudom csinálni, a jobbal totál lúzer vagyok :D
2020. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Használj egy kis masszázsolajat! Akkor sokkal izgatóbb még a másik, "ügyetlenebb" kezeddel is. Szorítani sem kell annyira, simán elmész, és hatalmasat élvezel. Nagyobbat mint ha csak jobban,erősen szorítva csinálod😉
2020. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem mindegy! De igy a jo. Általában a Marcsával vagyok, de ha olyan kedvem van, megyek a Tündihez:-))
2020. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azzal a kézzel ügyesebb amilyen kezes - ha viszont más csinálja neked akkor tökmindegy melyik keze bármelyikkel ki tudja "fejni" a szaftot :)
2020. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik kezeddel megszoktad, azzal természetes, hogy jobb lesz a farokverés.
2020. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ha más (azaz egy nő) csinálja nektek kézzel?
2020. okt. 15. 16:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Amelyik keze szerinte ügyesebb csinálja azzal :)
2020. okt. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!