Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Engeddnétek lányok a fiútoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engeddnétek lányok a fiútoknak ha mondaná hogy le venné a magassarkútokat és csokolná,szagolná a talpatokat?🙂

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 11:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész pedikűrösnek?
2021. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Egyrészt nem hordok magassarkút, másrészt nincsenek ellenemre a lábas dolgok, de csak tisztán, fürdés után, illatosan. ( nem kérek privátot)
2021. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Nincs ellenemre a lábbal való játszadozás, de ez,így nagyon taszító, ahogy az olyan pasi is, aki ebben a formában szereti. Mindent lehet normálisan. L.
2021. márc. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
67%
Nekem már nem egy lány megengedte :) Persze nem ilyen prűd libák, mint akik ide írtak válaszokat. Intelligens lányt kell találni, és intelligensen felvezetni.
2021. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
71%
Ez egyébként csak leírva néz ki rosszul. Higgyétek el, ha megvan hozzá a megfelelő "légkör", nem szoktak ám a lányok az ellen tiltakozni, hogy egy puha, meleg nyelv simogassa az érzékeny talpukat :)
2021. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha nagyon szerelmes lennék, talán, nagyon ritkán. Engem nem vonz, de ha másik ezt tényleg nagyon szeretné, néha belemennék.
2021. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne engedném.
2021. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
50%
A végén már nagyon átment ez tiltakozásból engedékennyé. Le is lettek prűdözve akik nem akarják és nem szeretik. Miért lennék én prűd (most szólok hozzá először egyébként) ha én olyasmit szeretnék ami nekem is élvezet és nem pedig csak unatkozom miközben a lábam nyalogatja? Volt ilyen partnerem, konkrétan szarrá untam magam, miközben ő el is élvezett. Ott feküdtem felizgulva aztán őt lefoglalták a lábaim és annyi. Ilyenből többet nem kérek, egy masszír többet ér, az legalább hasznos. Ez meg semmi, olyat nyalogassatok amit a nő is élvez. Nem hordok magassarkút, de ezt is csak fürdés után engedtem, el nem tudnám képzelni, mennyire kiábrándulnék és undorodnék egy olyantól aki a büdös lábakra izgul. Belegondolni is förtelem, hogy vannak ilyen degeneráltak. De persze, mert nem szeretem ezt, a kakiszexet, ha lehugyoznak vagy ha a seggembe nyúlnak (pasik ti ezt szeretitek? Ha a seggetekben túrkálnak, urológus pl?) akkor prűd vagyok, viszlát.
2021. ápr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
67%
Jó, akkor átfogalmazom: nem prűd vagy, hanem merev gondolkodású és korlátolt. Baromság címkézni a szexuális fétiseket, mert ha objektíve nézed, akkor a szexben kb. mindent lehet undorítónak tekinteni. Most az nem undorító ennyi erővel, hogy egymás szőrös nemi szerveit nyalogatják emberek, ahonnan pisi távozik? Sőt, még a csókolózást is be lehet ennek állítani. Vagy mindent undorítónak tekintesz, mint az aszexuálisok, vagy elfogadod, hogy van, amire te nem izgulsz, és kész, de nem kell lekezelni a másikat érte. Ja, büdös láb. Mert az emberi test többi része, pláne a punci, az nem büdös, mi? Ne tegyünk már úgy, mintha ezen múlna, aki valamire izgul, az pont, hogy élvezi a másik testének a kipárolgását.
2021. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
77%

29-es, nem kezelek le senkit, értelmezd újra amit írtam. Ott gondok vannak ha a nemi szerved büdös (punci vagy farok). El kéne menni orvoshoz vagy fürdeni, nem pedig nyalogatni. Már az abszurd, hogy erre azt próbálod bemagyarázni, hogy természetes. Igényes emberek nem nyalják egymás szaros seggét, nem nyalják a lábgombát és nem imádják a hüvelygombás folyást. Különítsd el ezeket a szexuális izgalomban megélt helyzetektől (nyál, ha a tiszta test izzad, vagy tiszta helyről jön a hüvelyváladék 'átlátszó' síkosító) nem pedig bepállott, napon possadt fenék és farok.



Pontosítanék; nem vagyok merev gondolkodású és korlátolt sem. Prűdnek bárki hívhat anonim módon, nem ismer, nem tudom mit akar így megbélyegezni, ha azt se tudja kinek címkézi. Viszont ha a prűdség ezt jelenti, hogy undorodom attól, ha tisztálkodás nélkül faljuk a másikat, nem foglalkozva a bűzzel, a piszokkal, a fertőzésekkel, akkor ezt a jelzőt használjátok rám. Majdnem mindenre kapható vagyok a szexben, de a higiénia alap. Ha büdös és túrós valaki, arra nem fogok gerjedni. Baj van a gondolkodásodban. De magyarázd még, hátha kiemelsz valamit, amit megcáfolhatsz.

2021. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!