Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hölgyeim mire vagytok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovag99 kérdése:

Hölgyeim mire vagytok a legbüszkébbek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 21. 21:31
A kérdező szavazást indított:
1. az arcomra
2. a melleimre
3. a fenekemre
4. a labaimra
5. az alakomra
27 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Aki a lábára a legbüszkébb kérem szépen küldjön nekem egy fotót róla.
2020. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Az eszemre. Nem èrdekel a külsöm.
2020. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Comb, fenék, mell. Bár utóbbjra kifejezetten nem lehetek büszke mert azért nem dolgoztam meg, az genetika.

Másik kettőért kemények edzem.

2020. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Milyen szomorú, ha valaki nem az eszmei, vagy lelki értékeire büszke. Esetleg a különleges teljesítmény sportban, munkában, akárhol.

Nem, a testre kell koncentrálni, qzt tökéletesíteni, ha máshogy nem sminkkel.

A legszomorúbb, hogy a nők maguk is így érzik, a testük a fontos.

2020. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
It most kizarolag a kulso kozul ki mire,ettol meg mindenki a belsojere ,a husegere,vagy a barmilyen mas erenyeire is lehet buszke,a legbuszkebb...ez egy egyszeru kerdes ,nem kell tulgondolni ,szep napot mindenkinek
2020. okt. 21. 21:55
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

#4

Ha neked az jött le a kérdésből, hogy csak a külső a fontos, akkor vagy szeretsz kötözködni, vagy komplexusaid vannak a sajátod miatt. Mert hogy nem azt állította, az egyértelmű.

2020. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán az arcomra. A testem sem hanyagolom el, de úgy érzem, csak "szerencsés alkat" vagyok, normál súllyal, magassággal, igaz, odafigyelek, hogy ne egyem túl sokat, nem üdítőzöm, nem eszek kenyeret, igyekszem aktív lenni, de pl sose erősítek, és nem végzek olyan mozgást, ami megizzasztana, mert utálok izzadni, sajnos.

Az arcomban én úgy érzem több munka van, hisz fiatal vagyok, tojhatnék az egészre, mégis figyelek, hogy mindig tiszta legyen, és az alapján teszek rá pakolást/ápolót, amire épp látom, hogy szüksége van. Ha úgy érzem, keveset ittam/aludtam, vagy túl sokat ettem egy bizonyos kaját, és ez meglátszik a bőrömön, akkor próbálok tenni ellene. Emellé ugye szemöldök, bajusz szedés, kevés smink hétköznapokra.

Nem mondom, hogy egy világszépe vagyok, de az arcomat szeretem, és biztos vagyok benne, hogy nem lenne olyan, amilyen, ha kevesebbet törődnék vele😅

2020. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Arra h tudok nokedlit szaggatni, és nincs pitbull fejem 😁
2020. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Én szépnek találom az arcom, a lábaimat is szeretem meg a fenekemet. Alakom is tetszik. Mellem az nagyon kicsi sajnos... Az az egy nagy hatrányom van.
2020. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem szeretek magamon semmit.

Vékony vagyok, kicsi mellekkel, fenékkel, alacsony vagyok és az arcom is épphogy átlagos.

Egy pasit se indítok be.

2020. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!