Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Submissive lányok, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Submissive lányok, nektek mennyire jönne be egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Szóval én domináns vagyok. De csak az ágyban vagyok domináns, minden más téren normális pasi vagyok. Kedves, aranyos, hűséges, bújós típus, aki gondoskodik a párjáról.

Szóval egy ilyen mennyire jönne be nektek, mint domináns??



2020. okt. 25. 10:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
olyan nincs, hogy valaki csak az ágyban domináns...ez egy személyiségtípus, nem egy szerep amit felveszünk magunkra
2020. okt. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

#1


Márpedig nálam ez van. Nyílván ágyon kívűl is van némi domináns beütésem, de ott inkább a fentebb írt a jellemző. Ágyban meg teljesen domináns vagyok. Egyik személyiségem sincs játszva, mind a kettő valós dolog. Ágyon kívűl tényleg egy normális gondoskodó ember, ágyban meg tényleg egy domináns ember, akit vonzanak a BDSM dolgok és elég kreatív vagyok ágytéren.

2020. okt. 25. 10:59
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Annyira cringe ez az egész dom-sub dolog. Egy "normális" és domináns férfinak nem kell kreatívnak lennie az ágytéren, mert ki tudja elégíteni a nőt szimplán azzal ami van a lába közt. Kicsi farokméret, nem elég erős erekció, vagy korai elélvezés és jön a kompenzálás amit elnevezünk kreatívkodásnak...
2020. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#3

A méreteimre nem igazán van panasz, áll is mint a cövek, és 1 órát lazán bírok az ágyban is. Nekem ez nem kompenzálós dolog. Nemi téren teljesen rendben vagyok, olyan lányok élveznek el a kezem alatt, akiknek soha nem volt orgazmusa, nem csak egyszer, hanem egymás után többször élveznek el. Még akkor is, ha semmi olyat nem csinálok, szimplán csak egy laza közösülés alatt is, nem voltam még olyan lánnyal aki nem ment volna el legalább ötször 1 menet alatt.

Szóval tényleg nem kicsi farkat, erekciós problémát, vagy korai magömlést kompenzálok ilyenekkel. Nekem szimplán ez jön be az ágyban, ez izgat fel. Neked lehet nehéz egy ilyet elképzelni, hogy valaki nem kompenzálni akar ezzel, de akkor mi a francnak kattintottál rá a kérdésre? Holott a kérdésben egyértelmű miről is szól.

2020. okt. 25. 11:25
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

Mit értesz kreatív dolgok alatt?

Mondj pár példlát kérlek

2020. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5


Nem egészen azért írtam ki a kérdést, hogy a teljes szexuális életem itt tárgyaljam ki. Az ilyen dolgok meg rám és az aktuális partneremre tartoznak csak. Ami a hálószobában (vagy bárhol máshol) történik az ott is marad.

2020. okt. 25. 16:08
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy van ilyen. Teljesen rendben van, ahogy élsz. Meg tudom erősíteni. Keress magadnak olyat, akinek ez kell.
2020. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
Submissive? Most akkor írd vagy az egész kérdést angolul, vagy magyarul.
2020. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne csak az ágyban legyél domináns.
2022. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem tetszik az ilyen. Én is csak szex közben szeretek elnyomva lenni, a hétköznapi életben nem.
2022. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!