Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet egy fétis mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy fétis mellett normális szexuális életem?

Figyelt kérdés

Fiú létemre eléggé vonzódom a dominánsabb nőkhöz amit tudom, hogy sokan eléggé furcsának találnak, és mivel én még nem nagyon vagyok benne ezekben a dolgokban, ezért gondoltam pár tapasztaltabb ember talán tudna segíteni abban a kérdésben, hogy egy fétis mennyire befolyásolja a jövőbeli szexuális életemet(tegyük fel, hogy mennyire lehet bírni egy adott fétis érvényesítése nélküli életet) és, hogy lehet-e változtatni, esetleg eltörölni egy fétist. Bármi egyéb fontos dolgot ezzel kapcsolatban szívesen fogadok.

A válaszokat előre is köszönöm! 19/f



2020. okt. 27. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elnyomni lehet, "eltörölni" nem. Az elfojtása rossz hatással lehet a normál szexuális életedre (meg úgy általában a kapcsolatodra is), a legjobb, ha megtalálod a módját, hogy kiéld a vágyaid. Semmi baj nincs azzal, ha téged ez vonz.
2020. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!