Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vécés dolog már kizáró ok lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vécés dolog már kizáró ok lehet?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel összebújva filmet néztünk mikor spontán belekezdtünk. Az előjátéknál tartottunk már bugyira vetkőzve mikor kitalálta, hogy most a nincs tovább. Kívülről tapizhattam fehérneműben, de végül nem akarta, hogy lehúzzuk. Elmondása szerint ma a munkahelyen kakilt és nem érzi magát tisztának az alkalomhoz. Felajánlottam neki a fürdőt, nyugodtan mosakodjon meg ha úgy érzi, de végül arra sem hajlott. Aztán kihűlt a dolog, végül vissza öltözött és rövidesen haza indult. Nekem semmi nem tűnt fel, komolyan nem értem. :( 24 F
2020. okt. 27. 16:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem ment zuhanyozni?

Amúgy lehet hogy csak simán nem volt kedve hozzá, de nem akart megbántani, emiatt inkább ezt találta ki

2020. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem érzem tisztának magam nekem sem menne!
2020. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy szeretek szexelni, ha tiszta vagyok odalenn, de ha nem ment el zuhanyozni, lehet,nem volt kedve. Nem kell túlgondolni.
2020. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem meg egy nő legyen tiszta, amikor a barátjával a négy fal között randiznak. :D Ezt az igénytelenséget.
2020. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

Hagyjuk már!


Spontán munkahelyi vagy rendezvényi szexnél sem tud előtte kimosakodni. És ha nem csöves a csaj, akkor nem is kell.

2020. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Ha rendesen kitörli kakilás után, akkor nem gond, na meg gondolom úgyse análisan akartátok volna csinálni.
2020. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem a barátnőd nem százas.
2020. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem csináltuk sosem análisan, nem is került szóba. Alapvetően higénikus a barátnőm.
2020. okt. 27. 18:09
 9/21 anonim ***** válasza:
21%
Nem lehet, hogy valaki már megtöltötte előtted?
2020. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8%
Valószínű a munkahelyén megpumpálták már rendesen.
2020. okt. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!