Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a méretemmel ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a méretemmel ?

Figyelt kérdés
A koromhoz képest nagy a méretem (ha jól tudom), és eléggé zavar, hogy ha spontán merevedésem van (meg úgy nyugalmi állapotban is néha eléggé nehezen tudom elrelyteni . Valaki tudna segítenu nekem ? A koromat, és a méretemet privátban írom meg annak aki kéri .

2020. okt. 28. 17:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
19%
Ccris nevű felhasználónak küldhettek farokképeket. :D
2020. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem spec vérpéniszem van szóval az elrejtés nagyon egyszerű, de, ha megnő spontán, mint neked. Szóval nem egyszerű ez tényleg, de farmeron keresztül nem nagyon látszik igazán, szerintem senkinek sem. Kényelmetlen, ennyi. Nem kell aggódni.
2020. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
9-es ennyire nagy probléma, ha tizenévesen nem úgy szeretnék flangálni, hogy látszódik a farkam az utcán ?
2020. okt. 28. 19:24
 14/18 anonim ***** válasza:
81%

vegyél fel nadrágot.. :D

öreg!

2020. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Farmerben látszódik, és szerintem te öregebb vagy mint én .
2020. okt. 28. 19:30
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Lazább/bő sötét nadrag/melegítő , kényelmes és nem látszik és ha úgy kombinálod még stílusos is.
2020. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20cm és farmerban nem látszik. Csak melegítőben. És fontos hogy ne kilazult boxer legyen rajtad hanem feszülő és nem fog látszódni farmerban. Oldaltáska van nálam általában, azzal ha úgy van el tudom "rejteni".
2020. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Engedj hideg vizet a kádba, tegyél bele jó sok jeget, és ülj benne legalább 15 percig. Ha ezt csinálod két héten keresztül minden nap akár 3-4 centit is zsugorodhat.
2020. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!