Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meddig bírja egy 48 éves pasi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírja egy 48 éves pasi?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és 48 éves párom van, mindig idősebb pasijaim voltak, és érdekelne hogy egy fiatal férfihoz képest mennyire bírják a 45+ pasik, a szex nagyon jó vele, nagyon szeretem őt, csak nem akarom hogy feszült legyen, mert azt hiszi, nem tud nekem annyit nyújtani, mert nyilván, reggeli erekció ilyenkor már nincs, de nekem erre nincs szükségem.
2020. okt. 28. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez kevésbé függ az életkortól! Sokkal jobban a fizikai, az egészségi, és persze a születéskor adódott alapvető szexuális állapottól! F.
2020. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meg fogsz lepődni, de ha nincs eltunyulva akkor simán lekörözheti teljesítményben a korodbeli pasikat.
2020. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Miért olyan nyilvánvaló, hogy nincs reggeli erekció??

A reggelek 95%-ban kőkeményen ébredem annak ellenére, hogy 50 éves leszek, és nem nagyképűségből, de maximálisan elégedett a bárátom a teljesítményemmel!

Nem életkortól függ sztem, voltak jóval fiatalabb pasik az életem során akik hát, hogy is mondjam szinte alig alig működtek!

2020. okt. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én partnerem 49 éves és bevallom az eddigi legjobb, akivel valaha találkoztam. Nagyon jól teljesít mennyiségben és minőségben is. Tudja úgy kontrollálni magát, hogy 2-3 orgazmusig is eljuttat, mire ő elmegy. Nem azért, mert ő nehezen megy el, csak odafigyel. Naponta kész a szexre, a nap bármely szakában. Ha hozzáérek egy pillantás alatt kőkemény. Összességében úgy érzem, hogy ha 10-20 évvel fiatalabb lenne sem lehetne jobb. 😊
2020. okt. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
a kor csak egy szam.
2020. okt. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az h hány éves az nincs ahhoz kötve h ki meddig bírja.

Sztem van olyan 20 éves srác is aki 5 percig bírja, és van olyan is aki akár órákig is.

Ez a középkorú férfiaknál sincs másképp.

Ha jó a fizikai állóképessége, edz, esetleg kicsit jobban odafigyel h mit eszik akkor nyert ügy.


Az ilyen korú férfiakat én is jobban szeretem. Jobban odafigyelnek a nőre a szexben, tudják h mi is kell igazán egy nagyon jó, izzasztó szexhez.

22l


Nem kérek privit!!!

2020. okt. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kegyetlen sokáig.48F
2020. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy hogy bírja?Saját nevemben beszélek.22kor kezdtük másnap délben 3kilóval kevesebb voltam a mérlegen.Nem mentünk ki az ajtón és nem crossfitteztünk.
2020. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen barátnőm lenne...
2020. okt. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 férfi hozzászóló
2020. okt. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!