Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nagyobb kisajkakról?

Figyelt kérdés

Fiuk és lányok véleménye is érdekel. Kérlek írjatok kort is a kommentekhez.

Fiúkhoz a kérdésem: találkoztatok-e már olyan nővel akinek meg volt nagyobbodva a kisajka és ha igen mi volt az első véleményetek róla?

Lányok akiknek ilyen cicanyelve van ,volt már negatív elmenyetek aki esetleg ez miatt vissza utasított volna ? Ha végeztettétek plasztikát, megbántátok vagy nem m


Igazából nekem eléggé kilógnak ott alul . Régóta fontolom a plasztikaztatást, de igazából egészségügyi probléma nincs. Inkább lelki problémáról van szó, annak ellenére is,hogy még nem találkoztam visszautasítással.

Egyszerűen szégyenlős vagyok oda lent és az első pár alkalomnál mindig kényelmetlenül érzem magam . Felek attol ,hogy egyszer egy olyan párt választok (mivel kapcsolaton kívül nem élek nemi életet) akivel tök jól elvagyok és mikor oda kerül a sor azt mondja bocs de ez így nem megy és mindez azért mert nem babapuncim van . Ez egy rémálmom. Nem tudok rájönni, hogy elmenjek e a műtétre vagy sem .

Képét nem küldök róla senkinek .

De ha nagykn muszáj leírnom akkor kb 4-5 cmre lóg ki a nagyajkak közul. Válaszokat előre is köszönöm.



2020. okt. 29. 01:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy partnered sem tette ezt még szóvá, én nem rugóznék rajta.
2020. okt. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Te tudod mekkora az 4-5 cm kilógás?! Annyira 100% hogy nem lóg ki.
2020. okt. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A 4-5 centi nekem is elég soknak hangzik így hirtelen. :D

Ha nem is a sajátodról, egy olyanról azért mutathatnál képet, ami hasonlít a tiédre, mert ezt elképzelni nem egyszerű az információk alapján. De nem hinném, hogy akivel "tökjól elvagy", az csak ezért ki fog dobni, mint ahogyan eddig sem tette senki.

2020. okt. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen: 22/L
2020. okt. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
ugyanazt, amit a kisebb nagyajkakról: semmit.
2020. okt. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen kilogo kisajkam.m van, semmi negativ velemenyt nem kaptam rola,van akinek meg kifejezetten tetszett igy. Nezd a pasiknak ua egyik here kisebb mint a masik, vagy fura szogben hajlik a farka vagy csak egy oldalra vagy vekony vagy rovid vagy... Szóval nem erett felnott szexben ilyenen senki nem akad fenn. 29N
2020. okt. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%

Muti milyen, mert a 4-5cm-ert én sem hiszem.

Viszont nekem volt ilyen csajom, akinek nagyon szépen kilógott h fel volt izgulva. Imádtam a nuniját. :)

2020. okt. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

linkelj olyan képet a netről, de az a 4-5 centi tényleg soknak tűnik!

amúgy fogadd el szerintem a műtét helyett, mert csak túlaggódod. neked ilyen és kész! ha valaki emiatt utasít vissza, az menjen is...

2020. okt. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, jó az úgy ahogy van!

Csak magadnak nem tetszel!

Hidd el egy párkapcsolat nem ezen múlik, ha igen még is akkor más gond van csak ez lesz a kifogás!!!

F/40

2020. okt. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem mennék műtétre. Szerintem jobban aggódsz te rajta mint más. Akinek meg emiatt nem kellesz,azon meg kár aggódni. Egy linket azért tényleg küldhetnél,ami hasonló mint a tied.
2020. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!