Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van a pedofíliának jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a pedofíliának jobb megítélése mint a zoofiliának?

Figyelt kérdés

Ez főleg nyugaton van,de kezd ide is begyűrűzni hogy a pedofilok jogokat követelnek és természetesnek állítják be magukat,a nép pedig támogatja őket.


A zoofiliát,ami a legtöbb esetben mindkét félnek jó és nem ártanak vele senkinek olyan rossz a megítélése hogy alig hallani róla,pedig sokan csinálják.


Tehát miért ítélik el azt a férfit/nőt aki egy kutyával szeretkezni mint azt a 70 éves öreget aki tizenéves kisgyerekeket erőszakol?



2020. okt. 31. 04:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
"a legtöbb esetben mindkét félnek jó" Mivan? Te előtte megkérdezted a kutyát hogy bele eggyezik-e az aktusba?? 🤣🤣
2020. okt. 31. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
Na, ezért nem szabad elfogadni és jogot adni a b...@ziknak, mert utána jönnek ezek a mocskok és ők is követelik.
2020. okt. 31. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
Elsősorban a liberálisoknak köszönhetően és az LMBTQP mozgalom miatt.
2020. okt. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

"A zoofiliát,ami a legtöbb esetben mindkét félnek jó és nem ártanak vele senkinek"

Dehogynem. Attól, hogy egy állat sokkal inkább ösztönösen közösül (elsősorban fajtársaival) még nem jelenti, hogy jó lesz neki. Egyszerűen bármilyen formában állatkínzás ami történik.


Ugyanakkor én nem tekintem a pedofíliát elfogadhatóbbnak, mint a zoofiliát.

Az a sejtésem, hogy a pedofília azért lett elfogadottam nyugaton, mert mozgalmak épültek köré, sőt egy időben még azt is követelték, hogy más jelzővel illessék őket, mert a "pedofil olyan sértő".


Hogy miért nem terült ennyire terítékre a zoofilia? Az a sejtésem, hogy a ló túloldalára átesett vegán állatvédők (azon típusúak, akik minden lépésedre azt kiabálják, hogy "gyilkos!") könnyedén letámadták volna az ilyen fétisű embereket. Habár én nem vagyok ennyire szélsővegántípusú, mégse támogatom a zoofiliát.


Ennek ellenére reálisan meg tudom ítélni, hogy egy ember igenis többet ér mint egy állat (és igen, hiszek abban, hogy az evolúció csúcsán vagyunk és mit kell tegyünk). Éppen ezért ítélem el jobban a pedofíliát, mint a zoofiliát. Lehet, hogy egy gyerek beleegyezését meg tudod venni azzal, hogy cukrot adsz neki, de ő valójában, reálisan sose fogja látni, hogy most mi fog történni - és csak trauma lesz neki az összes átélt dolog, hiába mondta a nyalóka előtt, hogy bátran levetkezik ha még csokit is kap.

2020. okt. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Az emberek maximum eljátsszák, hogy elfogadják a dolgot, de az első komolyabb alkalommal működésbe lép majd a természetes ösztönük.


Ha két szülő gyermekét molesztálják, akkor bosszúért kiáltanak majd, függetlenül attól, hogy előtte mit gondoltak helyesnek.


Talán a felnövekvő generáció agyát lehet átmosni ezzel a propagandával. Ez viszont komoly veszély jelenthet rájuk nézve.

2020. okt. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem elfogadott dolog.
2020. okt. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
ugye tudod kerdezo, hogy az LMBTQ+ ba nem tartozik bele a pedofilia... a P maximum pánt jelent.
2020. okt. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Hát, jártam már egy pár nyugati országban munka miatt. A foglalkozásom megköveteli hogy beszéljek másokkal ilyen dolgokról. Meg kell hogy nyugtassalak kérdező, de szerencsére még mindig a pedofília az elítéltebb. 100bol kb 98 ember elítéli. A zoofilia is undorító szerintem, viszont azt még mindig kevesebben ítélik el mint a pedofíliat. Nem akkora nagy a különbség, de azért van.
2020. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Én sehol se láttam, hogy eldogadott lett volna a pedofília, sőt amerikába már csak képek birtoklásáért is börtönbe dugnak, irthon meg kapott egy kis pénz büntetést az a politikus.
2020. okt. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a pedofilia az egyik legeliteltebb dolog nyugaton. Az USA-ban ket dokog miatt ne kerulj birtinbe. Pedofilia es adocsalas. Mert akkor te leszel a szappanos srac mindig... szerintem teljesen beteg dolog meg nem kifejlett nasodlagos nemi jellegu gyerekeket eroszakolni. A zoofilia meg csak siman aberralt szubkultura. De hat van annak regi hagyomanya. A maganyos, noket sose lato kecskepasztorok ugye...
2020. okt. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!