Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ana de Armasnak mitől van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ana de Armasnak mitől van ilyen fojtogató szexuális kisugárzása?

Figyelt kérdés
Nem tudom nehéz ezt így szövegesen megfogalmazni, de olyan durva szexuális aurája van a csajnak hogy szabályosan torkon ragad. Aki ismeri tudja miről beszélek. Még Scarlett Johanssont is veri. Ez mitől van? Pedig nem is akkora sztár.

2020. nov. 9. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Noi szemmel is szexi :D Szerintem a szemei miatt egyebkent
2020. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Hát nem tudom. Én semmi szexuális kisugárzást nem véltem benne felfedezni. Inkább Scarlett.
2020. nov. 10. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 menta34 ***** válasza:
100%
Imádom a nőt én is :)) Viszont be kell vallani, hogy ez fojtogató szexuális kisugárzás csak egy szűk időszakában volt az igazi, a huszas évei elején, 2007-2010 körül. Először az Internátus sorozatban láttam, az első évadokban még gyerekes, fel sem tűnik. A végén lesz bombázó. A mostani fotóin pedig már csak átlagos, valahogy eltűnt az a varázs.
2020. nov. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2020. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ez attól van, hogy még nem láttad smink nélkül.
2020. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ariell Winter seggénél viszont nem jobb a kisugárzása.
2020. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valóban gyönyörű nő és szexi. De amit te le írtál én Megan Fox-al vagyok így.
2020. dec. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 III. A nagy károly ***** válasza:

Én félek tőle

kicsinálta keanu reevest

2020. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!