Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen könnyed kapcsolat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen könnyed kapcsolat, vagy szimplán szexpartner kereső oldalakat ismertek az alábbiakon kívül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Heteroszexuális férfi vagyok.


Rosszlányok oldalt most mellőzzük, ha kérhetem!


Már próbáltam a viszony.hu-t, de javarészt nekem nem bejövős telt és idős nőkkel volt és van tele, akik amúgy válogatósabbak bárkinél.


A dirtycode.io pedig inkább kamus nőkkel és meleg férfiakkal.


Milyen oldalakat ismertek még ebben a témában?



2020. nov. 14. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Smpixie ha van fétised, ott a legtöbben szexkapcsolatot szeretnek.


Másrészt nem létezik ilyen oldal, mert 1:200 arány lenne lány és igénytelen férfiak között.

2020. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Csak alapjáraton kíváncsi vagyok, h léteznek-e hasonló oldalak, esetleg jobbak annál, amiket én említettem feljebb.
2020. nov. 14. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár a randiappok mennek. A társkereső oldalak kimentek a divatból. Tinder, Badoo, most jon a Facebookon Dating. Ezeken van a fiatalabb korosztály.
2020. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, a Tindert és a Badoot is folyamatosan használom.
2020. nov. 14. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Van még pár oldal eropolis, szexrandi, love és hasonlók, de a Tinderen és Badoo-n vannak a legtöbben. Ezzel együtt teljesen jól áll az #1-es észrevétele, mindenhol ugyanaz a helyzet a nők többsége inkább kapcsolatot keres. Aki nyitottabb, lazább ott meg nem 1:200 hanem inkább 1:500 lesz a nemek aránya. S bár tele van igénytelen és farokmutogató idiótákkal ama 500 de van köztük sok aki nem (ha van türelme a nőnek végigmazsolázni a napi 20-30-x levelet) szóval erős a "verseny".

Nincs olyan oldal ahol nők három levél után bárkire rácuppannak, mert akkor arra az oldalra nyomulna mindenki és azonnal 1:500-as arány állna be.

Ha szimpla kötetlen szex érdekel akkor a covid után menj le egy swingerbe. Ha egy átlagos szintet megüt a megjelenésed ÉS normálisan tudsz kommunikálni, viselkedni akkor jó esélyed van többesekbe beszállni.

2020. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is! Nincsenek illúzióim, h rámcupanna bármelyik nő pár levélváltás után, de a sok farokmutogató idióta tényleg zavaró tud lenni az oldalakon! Swingerhez úgy tudtam, h meghívás, vagy beajánlás kell. Persze lehet az én infóim nem naprakészek a témában...
2020. nov. 15. 06:30




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!