Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez betegség lehet? És ha igen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez betegség lehet? És ha igen "gyógyítható"?

Figyelt kérdés

Lehet nagyon sokan el fognak most ítélni emiatt, de folyamatosan megcsalom a páromat.

Mindig érzek egy bizonyos fokú megbánást, viszont mindig és mindig új lehetőséget keresek a vágyaim kielégítésére.

Nagyon szeretem őt. Nem szeretném elhagyni, bár lehet el kellene hogy ne verjem át őt. Viszont tényleg szeretem! Csak szexuálisan kevés...és azt érzem 1 ember nekem mindig is az lenne. Amíg nem volt párom is gyakran voltak alkalmi kapcsolataim...


Nem tudom...azt érzem hogy nem vagyok normális. És igen, tudom azt is hogy egy utolsó kva vagyok...de nem tudom mit kezdjek ezzel. A vágyaimat csak ideig óráig tudom elnyomni. Max pár hónapra...de aközben is sóvárgok...valami új és más után...


Lehet ezen változtatni valahogy, vagy jobban járok ha elhagyom a páromat és soha nem jövök össze senkivel, hogy ne okozzak ezzel fájdalmat?


27/N


(Nem kérek privát üzenetet!)


2020. nov. 17. 02:59
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nyílt kapcsolat kéne neked.
2020. nov. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevés neked, akkor engedd el és tartsál csak szeretőket!
2020. nov. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk beszéld meg vele a dolgot, az is lehet simán belemenne pl 3-masokba.
2020. nov. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Üdvözöllek a -férfi agy- világában :))
2020. nov. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj nyílt kapcsolatot kezdeni. Ha nem tetszik neki magyarázd el mit is foglal ez magában. Gondolom ha ennyiszer megcsaltad tud róla. Így legalább nem a háta mögött teszed. S emellett ő is tarthat szeretőt vagy szeretőket. Más ötletem nincs.
2020. nov. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Szereted, de megcsalod? Ez nagyon ellentmondásos. Valószínűleg nem szerelemből szereted.
2020. nov. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy szereted a párod. A megoldás, hogy olyan férfival legyél, aki swinger beállítottságú. Lehet, hogy a párodat is rá tudod venni...
2020. nov. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Milyen szép is a szerelem, főleg az ilyen :D
2020. nov. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem is tudom, ha a barátnőm

ezzel állna elő...

Biztos ott hagytam ot.

Minek neked párkapcsolat, inkább keress szex partnert.

2020. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!