Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megcsalt a feleségem???

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ricsi19910915 kérdése:

Megcsalt a feleségem???

Figyelt kérdés

Vasárnap este nagyon elkapott mindkét a hév a feleségemmel. Egymásnak estünk a fürdőszobában ott szexeltünk egyet fürdés közben. Ott elmentem rendesen nem benne, hanem a szájával segített.

utána kb két órával ismét szexeltünk egyet de akkor gumival és a gumiba is mentem el. A gumit a szex közepén húztuk fel az elején nem volt rajtam.

úgy akar felizgatni hogy az arcomba nyomta, de én megéreztem rajta a sperma szagát. És nem tudom hogy most megcsalt, vagy tőlem került valahogy sperma a bugyijára. Vagy az előváladéknak már lehet olyan illata? Teljesen tanácstalan vagyok.



2020. nov. 17. 09:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek miert szexelnek?????!?!?!?!


Igen, kepzeld kisfiam, az elovaladeknak is lehet ondo szaga...

2020. nov. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Tegnap úgy akar felizgatni.

ez lemaradt

2020. nov. 17. 09:36
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Kicsit zavaros a történet, mit nyomott az arcodba?
2020. nov. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Punci szag lesz az! A puncinak is más illata lesz szexuális izgalom hatására!
2020. nov. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szimat felügyelő akcióba lép! Mai epizódunkban nők nemzőszerveinek szagolgatásáról állapítja meg, hogy járt-e bennük péló.
2020. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Levette tegnap a bugyiját és úgy akar felizgatni hogy az arcomba nyomta azt a bugyit előző nap vette fel fürdés után második szex előtt, és természetesen szex után visszavette, de én megéreztem rajta a sperma szagát. És nem tudom hogy most megcsalt, vagy tőlem került valahogy sperma a bugyijára. Vagy az előváladéknak már lehet olyan illata? Teljesen tanácstalan vagyok
2020. nov. 17. 09:48
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te nem tanácstalan vagy hanem hülye. Már bocs, de pl nekem és páromnak ugyanolyan szaga van. Nem szagoltál még p*ncit? Ilyenről azt feltételezni h megcsal?? XDD

Csajod helyében ezt megtudnám lehet otthagynálak a búsba

2020. nov. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Feleséged? Házas emberek vagytok, és még nem ismered a jellegzetes szagokat tőle? Sose volt még másabb, mint a megszokott? És aktív házas életben gumit használtok, és attól tartasz hogy más elment benne, mikor te tudod hogy szed-e fogamzásgátlót, de ha szed, akkor mi a fenéréért használnátok gumit?


Ezeket a primitív buktatókat elfelejtetted, amikor kifantáziáltad ezt a kreatív kérdést.

2020. nov. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján nem hiszem, hogy megcsalna...
2020. nov. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Szed fogamzásgátlót?

De ha szed, akkor miért használtok gumit?

Vagy ha nem szed, akkor meg miért nem az jut azonnal eszedbe, hogy felcsinálták, amitől nyilvánvalóan terhes lett, hogy-hogy ez fel sem merül benned, elfelejtetted?


Istenem :D

2020. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!