Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a beleegyezési korhatár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a beleegyezési korhatár 14/12 év, akkor a szexuális játékoké és fétiseké is az?

Figyelt kérdés
A minap találkoztam az interneten azzal, hogy a bdsm-et csak kölcsönös beleegyezéssel, 18 éves kortól lehet csinálni. Az állítás második elemében nem vagyok biztos, hogy ha valaki szexel akkor miért kellene várnia 4/6 évet arra hogy úgy szexelhessen ahogyan szeret? Van valamilyen erre mutató jogszabályozás?

2020. nov. 17. 12:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha esetleg nem lennék 18 és szeretném kipróbálni a bdsm-et nem szabad? És ki ellenőrizné ezt?
2021. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
36%
Most vagy én vagyok eltévedve, vagy mindenki más. Nem arról van szó, hogy 18 a beleegyezési korhatár akkor, ha az egyik fél már elmúlt 18 (tehát ha mondjuk 17 éves csajról és 40 éves fasziról van szó, akkor az törvénytelen), de ha mindketten kiskorúak, azt nem szabályozza törvény, nem? Óvodában is játszanak néha a gyerekek egymás testével, azt se lehet megakadályozni. Két 13 éves simán szexelhet, ha elég érettnek érzik magukat rá, nem?
2021. jún. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk ezt a szabályt én sem értem.

Ha 13 évesen dönthet úgy, hogy szexel egy másik 13 évessel, akkor 17 évesen miért ne lehetne elég érett úgy dönteni, hogy szexel egy 40 évessel??? Vagy ha az utóbbi törvénytelen, akkor az előbbinek minimum kétszeresen annak kellene lennie, még sokkal gázabb sok más szempontból is.

2021. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
88%
17 évesen dönthet úgy, hogy szexel egy 40 évessel, vagy 80 évessel, vagy épp egy 13 évessel... persze ha mind a két fél beleegyezik.
2021. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Istvan485 ***** válasza:
21%
Ha mindkét fél bele egyezik szerintem nincs akadálya!!!! Én is kíváncsi lenek egy ilyen lanyra!!! Aki bevállalna ilyen dolgot!!! Akár tamogatasal is!!!!
2021. jún. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért ide dobhatnál egy forrást, hogy melyik paragrafusban áll ez...
2021. aug. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Interneten minden erotikus dologgal kapcsolatban 18 év a korhatár. Persze, azt senki sem ellenőrzi, hogy aki rákattint, az tényleg 18+ éves-e.

14 éves kortó lehet szexelni, közös beleegyezéssel. Úgyhogy abba a BDSM szex is beletartozik. (Bár azért arra szerintem érni kell.) Meg az többnyire nem is a behatolásról szól. Mondjuk miért ne nyalhatná a talpam egy 17 éves fiú, ha azt akarja és megengedem? Az nem is számít szexnek a köztudatban.

2021. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
79%
Azért azt gondold át, hogyha a kiscsaj megharagszik rád, és utólag kitalálja, hogy erőszakoskodtál vele, akkor elég rosszul adja elő magát a bíróságon, ha hátra volt kötözve a csaj keze és úgy szopattad a 14 évest mélytorkosan. Gondolkodj mielőtt a börtönben rohadsz el. 🤦🏻‍♀️
2021. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
67%
Ha beleegyezett tehát nem erőszak onnantól csak arra a két emberre tartozik.
2021. okt. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!