Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Folyásom van, lehet ez kelleme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyásom van, lehet ez kellemetlen szex közben? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy tizenéves vagy és elég régóta van folyásom néha sárgás, és tud eléggé büdös is lenni. Használtam rá intimfertőzés elleni kúpot néhány napig elállt a folyás utána folytatódott. Szerintem ez csupán a menstruálás vagy a hormonok miatt van (de javítsatok ki ha tévedek). Eddig nem éltem szexuális életet, és attól tartok ha hamarosan oda jutok, hogy szeretnék, kellemetlen szituáció lenne ha esetleg meglátná a partnerem, hogy ott a sárgás színű kisse szagos folyás a tisztasági betéten. Nagyon rosszul érzem magam emiatt, kérlek adjatok tanácsokat, hogyan és mint lehetne ezt elkerülni? Avagy miért lehet mindig folyásom? (egyébként csináltam egy canestenes tesztet ami azt mutatta, hogy vagy gombás fertőzés vagy semmilyen fertőzés nem áll a háttérben de azért én vettem kúpot használtam 2 hétig de mint említettem nem történt változás, esetleg forduljak nőgyógyászhoz?)



2020. nov. 17. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt nem tudunk segíteni. Menj el nőgyógyászhoz, mert ha sárga és szagos az nem egészséges.
2020. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól látod nekünk nincs mikroszkóp szemünk hogy belelássunk a kenetmintába de a nőgyógyásznak van. Tucatnyi gomba, baci okozhat ilyet amit a sima canestenes teszt nem mutat ki. Ha még nem voltál akkor amúgy is érdemes felkeresni a nőgyógyászt az alap szőrvizsgálatokra hogy megnézzen UHG-vel minden rendben van-e.
2020. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Chlamydia ?
2020. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nógyógyász!!
2020. nov. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj el nőgyógyászhoz. Sajnos ez nem egy egészséges dolog. Ő segíteni fog neked!

Jó gyógyulást:)

2020. nov. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van, nőgyógyi, nem kell félni tőle, megvizsgál, kapsz receptet, kiváltod, használod és kész. Ügyesen!
2020. nov. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!