Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire ciki, hogy a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, hogy a pasim véletlenül az exe nevét mondta ki az enyém helyett?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 01:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mármint szex közben.
2020. nov. 18. 01:49
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

Néha megesik az ilyen.

Ne foglalkozz vele.

F

2020. nov. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon

Szerinted ő örülne ha megtudná hogy amikor benned van, te gondolatban még az exed alatt vagy?:)

2020. nov. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Ez nagyon ciki
2020. nov. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Sok mindentől függ... Hasonló velemnis volt és nem is a ciki, hanem a megalázó jutna eszembe... Még nagyon a kapcsolatunk elején voltunk, amikor egy egyszerű randin hívott a volt barátnője nevén. Elég rosszul is esett, mert nagyon különböző a nevünk.

Szex közbe, ha ez megtörtént volna szerintem én megsemmisültem volna...

2020. nov. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

Ezért kell ugyanolyan keresztnevűvel mindig összejönni.

Vagy, minden nőnek ugyanazt a becenevet adni.

Probléma megoldva.

2020. nov. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer amikor meghalt egy ismerős csaj anyja és hosszasan beszélgettem vele, akkor én is az ő nevét mondtam véletlenül főzés közben. Aztán mondtam barátnőmnek hogy miért van ez és hogy sajnos most rajta jár az agyam, megértette hogy pár órát más fele vagyok fejben picit.
2020. nov. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sigmund Freud: 😐😶
2020. nov. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Én is szólítottam már a barátnőmet az anyám nevén. Vagy pont fordítva. De szólítottam már a csajt a húga nevén. Vagy az én öcsém nevén. Más idegen néven. De ez nem szex közben történt. Szerintem mondjuk szex közben sem olyan égbekiáltó bűn. Nyilván rosszul esik de előfordul.
2020. nov. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon ciki! Vele szeretne inkább szexelni és nem veled! L
2020. nov. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!