Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki iratott már fel magának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki iratott már fel magának potencianövelőt: hogy csináltátok, és milyen indokkal?

Figyelt kérdés
Mindenképp szeretnék mostmár valamilyen lazább potencianövelőt, de csakis biztos forrásból. Tudom, hogy fel kell iratni, de számomra ultragáz ezzel elmenni a házidokihoz. Egy faluban élek, és ezer éve itt van, mindenkit ismer a családbol, stb. Aztán valahogy derogál hogy mondjam neki, hogy szükségem lenne ilyesmire. Ti hogy oldottátok ezt meg? 24f

2020. nov. 18. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó napot doktor úr.

-Az a helyzet, h kukac nem úgy működik, ahogy kell.

-Hány éves kukac?

-Mint én, 28.

-Elküldöm kivizsgálásra.

-Doktor úr, nem lehetne inkább ilyen kis kék tablettát írni?

-28- évesen azért illene állnia magától, ki kellene vizsgálni mi okozza. Lehet valami gyulladás, baktérium, stb...


Én: vizsgáltasd ki magad, mert ennek oka van.

2020. nov. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor szexuálisan kiégtem Super Yohimbe Max 2200-at rendeltem a pipingrocktól.

Ne várd azonnal a hatást, kell másfél hónap kb.

De rendbe szedett!

2020. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1es

Így vagyok, mióta tudom magam. Tehát feláll, nincs semmi gond vele. De 10 perc után már elpuhulok. Ha nem élvezek el előtte. Ha pedig elélvezek, akkor teljesen meghal, pedig jo lenne masodik menet.

2020. nov. 18. 11:49
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Marathon tabletta, nem kell hozzá írni semmit csak megrendeled.
2020. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mentális stressz, blokk gátol - bár a potencianövelő azon is tud segíteni. Ettől még nem biztos hogy felírják. Kis falu vagy sem, az orvost köti a titoktartás, azt sem pletykálhatja ki hogy Mari néninek milyen az aranyere. Elmész, mondod a dokinak és el fog küldeni vizsgálatra, vagy ha jófej akkor felírja. Egyébként neked lehet a sima szexshopokban kapható bogyók is elegendőek lennének nem kell egyből a nagyágyút bevetni.
2020. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj el az orvoshoz, itt ez indokoltnak tűnik, hogy kivizsgáljanak.

Az orvosi titoktartás szigorú, nem beszélhet senkinek arról, milyen problémával mentél hozzá, nem fogja elpletykálni. Ennyi idősen nincs teljesen rendben, amit leírsz, ki kell vizsgáltatni az okot és nem csak a tünetet kezelni.


Ne akarj magadtól ellenőrizetlen szereket venni valami kétes forrásból, semmiképpen!!

2020. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Egyébként neked lehet a sima szexshopokban kapható bogyók is elegendőek lennének nem kell egyből a nagyágyút bevetni."


Ilyen is létezik?

2020. nov. 18. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Létezni létezik, viszont ugye többnyire törvénytelenül árulják, így nincs semmi garanca arra, hogy mit tartalmaz.
2020. nov. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!