Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem fogadta el a rágómat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadta el a rágómat?

Figyelt kérdés
Szex elején cssókolóztunk, pont étkezés után és hagymaszagúak voltunk mindketten. Bekaptam egy rágót, de az volt az utolsó. Pont utána kért ő is egyet de akkor láttam hogy nincs több. Kb fél percig rágtam utánna megkérdeztem hogy kéri-e de fintorogva visszautasította. Pedig szájjal akartam átadni neki, még friss mentol íze volt, nem rágtam el. Az a kérdésem, hogy miért fintoroghatott ha nem ez a "legundorítóbb" dolog amit csinált meg ez nálam tök hétköznapi nem undorító. Előtte nem volt baja a hagyma lehellettel. Nem vagyok buta, a kérdés nem olyan egetrengetően fontos csak kíváncsi vagyok mi lehetett a probléma. Szerintetek?

2020. nov. 18. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem ha ez valakinek nem fér bele. De engem nem zavart volna én elfogadnék így rágót. :D
2020. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom a kajával még ha a rágó nem is az nem szeret osztozni a csók meg csók
2020. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán megcsókolom a párom hagymás és foghagymás szájjal... de a szájából a rágót azért mégse venném el :D
2020. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Hát ez olyan dolog mintha fogkefét akarnál cserélni mással - mert nem és kész. Egy hagymaszagú használt rágó... hát bro' nem éppen a vágyak netovábbja (kb. nettó igénytelenség kategória).
2020. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Covid miat
2020. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt mi is csináltuk még tizenévesen :D
2020. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!