Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha le akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha le akarok feküdni vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki eléggé bejön nekem. Már egy ideje dumálgatunk, de még nem történt semmi. Még szűz vagyok, de szívesen elveszíteném vele, de nem tudom, hogy hogyan adjam a tudtára, hogy mit is akarok.

2020. nov. 18. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd itt meg mondják szerinted?! Legyél vele őszinte, mondd el neki az érzéseid,vágyaid, ilyen egyszerű!
2020. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, gondolom, az elején kéne kezdeni. "Véletlen" érintések, mélyen szemekbe nézés, ölelés, csók stb.
2020. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a "Már egy ideje dumálgatunk..." nem biztos, hogy jól előkészített dolog a szüzesség elvesztésére. Persze, van aki egyéjszakás együttlét esetében is elveszti. Ha utánanézel itt a GyK-en a régebbi kérdések között, akkor láthatod, hogy a legtöbb lánynak akkor volt jó, ha a jól megismert szerelmével történt. Te döntesz.
2020. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányként nem nehéz a dolgod...
2020. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát egy férfinek ez nem kéne nagy probléma legyen. Adj neki nagyon egyértelmű jeleket. Vagy ha esetleg kettesben maradtok, egyszerűen teperd le. Utána majd elmondod, hogy nagyon vágytál rá.
2020. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Csókold meg. Ha ő is akarja, tovább fog menni.
2020. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!