Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fogadasbol kozeledtem fele,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadasbol kozeledtem fele, vegul beleszerettem. Ha megtudja, mit tegyek, hogy ne kuldjon el a mindenki tudja hova? 18F

Figyelt kérdés

Tegyuk felre azt, hogy lehettem akkora se**fej, amiert ilyenbe belementem. De lenyegeben: van egy lany, aki mindig csondes, szep arcu de van rajta folosleg. Olyan csendes es visszahuzodo, hogy elvan magaban egesz nap. Jelenleg tavoktatas, es annyira nem maradt meg senkiben, hogy az angol es egy masik csoportba elfelejtettek berakni. Nem szabdekosan hagytak ki, amikor kerdezett angol orarol, hogy mikor volt tartva es ezt hol kozolte a tanar, szentul hittek, hogy bent van a csoportban.


Na... tehat az elvesztett fogadasbol eloszor facen kezdtem kozeledni hozza, beszelgetni vele, utana, mivel 15 percre lakunk egymastol, a jegyzetei miatt futottunk ossze amiket kikonyorogtem.


Kiderult rola, hogy egyaltalan nem csondes, es nagyon is jokat lehet vele beszelgetni! Azt hittem a vilag legunalmasabb embere, ehhez kepest, bar baratai nincsenek, nem unatkozik, mert kepregenyt rajzol, fest, keprenyt fordit, tortenetet ir, olvas, horror filmeket nez, es meg nem ertem a vegere. Sosem unatkozik! Raadasul, a mindig kozombosnek es unottnak latott arcarol is kiderult, hogy nem ez alap nala. Tehat kiderult, hogy se**fej es eloiteletes voltam.


Aztan azon kaptam magam, hogy szeretem. Ugy szeretem, nem csak mint jo ismerost vagy baratot.


Azonban... ha tetelezzuk fel, ossze is jonnenk, a haverok kozul idovel valaki biztos elszolna magat... vannak nehanyan. Es akkor nekem vegem. Tehat, ezt meg kellene eloznom, de nem tudom hogyan, mert mindenhogy rosszul hangzik elmeselve a tortenet...


Ugy tunik, nem vagyok neki kozombos, de meg a barat zonaban vagyok, erthetoen, azert annyira reg nen tart a dolog. Mennyi az eselyem, hogy nem valok elfeledette vagy halott emberre, ha oszinte leszek hozza?


2020. nov. 18. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézzétek meg a Kegyetlen játékokat és a Veszedelmes viszonyokat. Aztán át lehet beszélni, ki hogyan reagálna hasonló helyzetben.

Egyébként ha tényleg összejöttök és valóban odavagy érte, és ezt érzi is, akkor a sz.rkavarók tehetnek egy szívességet.

Fogadtál, vesztettél: na bumm. Mégis te nyertél ezzel a legtöbbet.

Félreismerted, előítéletes voltál, ezért nem is láthattad a valódi énjét. Igaz, valószínűleg ő sem a tiédet.


Ha ez nem egy fake story, engem érdekelne a folytatás. :)

2020. nov. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne. Nem tudom, a lány helyében mit tennék... nálam egyértelműen csak akkor lenne esélyed, ha őszinte vagy velem rögtön az elején.
2020. nov. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha egyaltalan lesz folytatas, mindenkepp megirom. Komolyan meg pezsgot is bontok, ha nem a fejemre fog csapodni az uveg.:D vannak aggajaim afelol, mi lesz, ugyanis finoman kifejezve sokat csalodott mar az emberekben, a sajat anyjatol kedve a nem igazi baratnokig, akik helyett nem is lett mas. Es ezeket teljesen termeszetesen mondja, de kozben tisztan latszik az arcan, a mimikajan, hogy zavarja az egyedullet. Ez pedig, bar elismerem, hogy gyoker voltam, akkor is pocsek inditas.
2020. nov. 19. 00:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyire megbízik benned? Jó fej lehetsz, honnan vannak ilyen s.ggarc barátaid?...
2020. nov. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha bizalmasabb lesz koztetek a hangulat, valld be neki, hogy felreismerted eloszor es a barataid is. Ennyi
2020. nov. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Altalanos iskolabol egy fiu, szakiskolabol nehanyan es az erettsegizos osztalybol nehany arc, de a szakiskolasok kozul kb mindenki maradt az iskolaban erettsegizni. Hat, igy vannak. Altalaban jofejek, es bajban lehet rajuk szamitani, de ez a mostani tenyleg eros "szorakozas" volt.


Nem tudom, mennyire bizik meg bennem. Utolag okos az ember, azt gondolom, aki normalisan beszelgetne vele, nem rejti el ezeket, peldaul, hogy az anyja elhagyta. Teljesen termeszetesen beszelne sztem masokkal is ilyenekrol, ha kozben tenyleg figyelnek amit mond. Marpedig az osztalyban tenyleg mindenkit hidegen hagy amit mondani szokott nagyritkan...

2020. nov. 19. 00:21




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!