Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire normális párkapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális párkapcsolaton belül a maszturbálás?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt a párommal. Ki húztam belőle, hogy szokott e maszturbálni. Sajnos igen.. Én érzem magam kellemetlenül ez végett és ő szerinte ez normális. Velem van a baj, hogy túl reagálom vagy ez tényleg nem normális? :(
nov. 19. 00:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
én szakítanék, számomra a maszturbálás megcsalásna számít
nov. 19. 00:08
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
szerintem normális, teljesen más érzést ad, mint a szex. Ez is a kielégülés egyik fajtája, amit csak saját magadnak tudsz nyújtani. Én is vágyok rá és engem nem zavar, ha a párom is csinálja
nov. 19. 00:11
 3/15 A kérdező kommentje:
Második te lány vagy fiú vagy? Fiúk oldaláról ez nyilván nem probléma.. Én most lelkileg nagyon rosszul vagyok. Teljesen megzuhantam! :'(
nov. 19. 00:14
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Rosszul állsz hozzá. Csináljátok egymás előtt is. Egyből játék lesz, nem "megcsalás". Illetve a kezére ne legyél féltékeny, mi lesz ha hozzászól egy ellenkező nemű?
nov. 19. 00:15
Rejtvényfejtés ingyenesen
 5/15 A kérdező kommentje:
Ő már egyszer felhozta témának, hogy játszunk ilyet.. Egymás előtti kielégítést. Nekem önbizalom hiányom van ilyen téren és nem mernék előtte maszturbálni. Amíg egyedülálló voltam addig rendszeresen önkielégítettem.
nov. 19. 00:17
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam maszturbálni ha kapcsolatban vagyok akkor is.

Nincs ebben semmi, ettől még ugyanúgy kíván téged.

Lehet nagyobb a libidója, lehet, hogy csak egyszerűen más neki az érzés.

De az igazi nyilván, ha veled van.

Szoktunk maszturbálni, de ettől még a szex egy nővel, az semmit nem tud kárpótolni.

Szóval nyugi, nem azért van mert szar lennél. 😉

F

nov. 19. 00:20
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm szépen ez most picit nyugtat.

Talán idővel el tudom fogadni. Ennyire prűd nem lehetek, mert sosem voltam az. Most olyan más az egész.. Picit jobb beállítottságú a párom, túl jónak tartom magamhoz lehet ez is rá nyom.

nov. 19. 00:23
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet undorkodni:

Lány vagyok, szoktam masztizni most is, hogy kapcsolatban vagyok. És a párom is szokott. Nem mindegyik alkalomról tudok, de van olyan amikor esetleg képet vagy videót kér tőlem.

Szerintem ezzel nincs baj

nov. 19. 00:31
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, 😉 ez az igazság.

6-os voltam

nov. 19. 00:35
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túlreagálod valóban, bár nem mindegy ki miért csinálja. Én pl. akkor csináltam, ha lefeküdtem a partneremmel, jót szexeltünk, majd ő korán ment munkába, én meg reggel ott voltam felajzva ismét, ezért muszáj volt s.o.s gyorsan könnyítenem magamon. Ez nem az élvezkedésről szólt hosszan, hanem kicsaptam hamar, mert az egekben volt a tesztoszteron szintem. Nem együtt laktunk, így napokig nem láthattam előtte és utána, a szobában meg vágni lehetett az előző éjszakából ott maradt nemi hormonoktól áradó levegőt. Tudjátok biztos milyen amikor átható intenzív kúrás illat megáll a helyiségben. Mikor elmondtam neki nem érezte úgy, hogy "megcsalom". Nála történt, tul.képp általa felizgulva stb. Inkább tetszett neki, hogy ennyire fel tud pörgetni.
nov. 19. 00:39
1 2
ORGANIC SHOP BIO EPER JOGHURT TESTÁPOLÓ KRÉM

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!