Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire normális párkapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális párkapcsolaton belül a maszturbálás?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt a párommal. Ki húztam belőle, hogy szokott e maszturbálni. Sajnos igen.. Én érzem magam kellemetlenül ez végett és ő szerinte ez normális. Velem van a baj, hogy túl reagálom vagy ez tényleg nem normális? :(
2020. nov. 19. 00:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
én szakítanék, számomra a maszturbálás megcsalásna számít
2020. nov. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
szerintem normális, teljesen más érzést ad, mint a szex. Ez is a kielégülés egyik fajtája, amit csak saját magadnak tudsz nyújtani. Én is vágyok rá és engem nem zavar, ha a párom is csinálja
2020. nov. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Második te lány vagy fiú vagy? Fiúk oldaláról ez nyilván nem probléma.. Én most lelkileg nagyon rosszul vagyok. Teljesen megzuhantam! :'(
2020. nov. 19. 00:14
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Rosszul állsz hozzá. Csináljátok egymás előtt is. Egyből játék lesz, nem "megcsalás". Illetve a kezére ne legyél féltékeny, mi lesz ha hozzászól egy ellenkező nemű?
2020. nov. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ő már egyszer felhozta témának, hogy játszunk ilyet.. Egymás előtti kielégítést. Nekem önbizalom hiányom van ilyen téren és nem mernék előtte maszturbálni. Amíg egyedülálló voltam addig rendszeresen önkielégítettem.
2020. nov. 19. 00:17
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam maszturbálni ha kapcsolatban vagyok akkor is.

Nincs ebben semmi, ettől még ugyanúgy kíván téged.

Lehet nagyobb a libidója, lehet, hogy csak egyszerűen más neki az érzés.

De az igazi nyilván, ha veled van.

Szoktunk maszturbálni, de ettől még a szex egy nővel, az semmit nem tud kárpótolni.

Szóval nyugi, nem azért van mert szar lennél. 😉

F

2020. nov. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm szépen ez most picit nyugtat.

Talán idővel el tudom fogadni. Ennyire prűd nem lehetek, mert sosem voltam az. Most olyan más az egész.. Picit jobb beállítottságú a párom, túl jónak tartom magamhoz lehet ez is rá nyom.

2020. nov. 19. 00:23
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet undorkodni:


Lány vagyok, szoktam masztizni most is, hogy kapcsolatban vagyok. És a párom is szokott. Nem mindegyik alkalomról tudok, de van olyan amikor esetleg képet vagy videót kér tőlem.


Szerintem ezzel nincs baj

2020. nov. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen, 😉 ez az igazság.

6-os voltam

2020. nov. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túlreagálod valóban, bár nem mindegy ki miért csinálja. Én pl. akkor csináltam, ha lefeküdtem a partneremmel, jót szexeltünk, majd ő korán ment munkába, én meg reggel ott voltam felajzva ismét, ezért muszáj volt s.o.s gyorsan könnyítenem magamon. Ez nem az élvezkedésről szólt hosszan, hanem kicsaptam hamar, mert az egekben volt a tesztoszteron szintem. Nem együtt laktunk, így napokig nem láthattam előtte és utána, a szobában meg vágni lehetett az előző éjszakából ott maradt nemi hormonoktól áradó levegőt. Tudjátok biztos milyen amikor átható intenzív kúrás illat megáll a helyiségben. Mikor elmondtam neki nem érezte úgy, hogy "megcsalom". Nála történt, tul.képp általa felizgulva stb. Inkább tetszett neki, hogy ennyire fel tud pörgetni.
2020. nov. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!