Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valamelyik lánynak én is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyik lánynak én is tetszhetek?

Figyelt kérdés

Ha írok egy lánynak, mindig az a vége, hogy többet nem válaszol. Ez miért lehet, mit rontok el? Már kérdeztem többeket, de nem válaszoltak rá.


Megkérdezem merre laknak, esetleg mivel foglalkoznak, és mit szeretnek csinálni. NEm értem hol rontom el.


2020. nov. 23. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Tinderen szoktál írogatni nekik?
2020. nov. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát tinderen meg jaumon de ma este sem válaszoltak már. és ennek több órája
2020. nov. 23. 00:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre lehet a hol laksz kicsit fenyegetőnek hathat. Sok az ilyen stalker akik másnap reggel már meglátogatnának.


Lehet nincs elég infó rólad fenn, ha az alap dolgokat, pl hobbi üzenetben kell kitudni, az már rég rossz.


Olvasd el ők mit írtak az adatlapra, és reagálj rá.


Ha van kutyád, macskád, fotózkodj azzal is, a legtöbb csaj érdekesnek, kedvesnek találja az ilyesmit.


Ne ragadj rajta egyetlen témán. A legtöbb ember nem szereti az infodumpot.

2020. nov. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm... Értem... Profilod milyen? Az egy pirospont lehet sok lány szemében, ha kreatív, vagy esetleg humoros a profilod. Ez vonatkozik a leírásra is, meg a fotókra is. A kezdeményezésnél én lehetőleg kerülném az efféle klisés kérdéseket, hogy "mit csinál", "hol lakik", vagy a hasonlókat. Utóbbit ilyen korai fázisban talán nem is annyira illik megkérdezni... De legalábbis én nem nagyon kérdezném. A "mit csinálsz"-al az a gondom, hogy ezt MINDEN srác megkérdezi a lánytól és egy idő után fárasztó lehet a lánynak versszerűen elskandálni, mit csinál. Az efféle kérdéseket ráérsz első (de csak is az elsőn!) randin megkérdezni. Próbálj kreatív, vagy humoros lenni, de ne csak a profilod esetében, hanem kezdeményezésnél. Látsz egy képet róla, vagy valamit olvasol a leírásban és abból megpróbálsz valami vicces történetet feleleveníteni, ami mindenféle szubjektivitást félretéve is vicces tényleg. De mondok még meglepőbbet: Próbálj vele csipkelődni, piszkálódni. Persze ne bántsd meg lehetőleg, meg ez eléggé nagy bátorságot igényel, de maga a szarkazmus egy nagyon jó szűrő mindkettőtöknek. Ha a lány érti az efféle humort, te meg nem mentél túl messzire, az egy óriási lökés lehet az üzenetváltásotok elején. Az a legfontosabb, hogy ne legyen semleges a párbeszédetek. Ezekkel a sablonos kérdésekkel csak az lehet. Én engem is mindig akkor offoltak ki mindenhol, amikor ilyen neutrális kérdéseket elkezdtem feltenni. Légy kreatív, és humoros, opcionális a szarkasztikus, vagy a fekete humor, de az se rossz, ha ahhoz is van érzéked.
2020. nov. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hű de bonyolúlt dolgokat kell csinálni! Bezzeg én az első 5 percben átkarolnám a lányt :D
2020. nov. 23. 01:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki ennyire kétségbeesett. Ha a #4-es általit bonyolultnak tartod, akkor még nagyon nem vagy érett egy komoly kapcsolathoz.
2020. nov. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Valóban bonyolult, most öszintén, ki csinál profilt vagy tölt fel képeket 2020-ban? Elsö az adatbiztonság, és a lánytól is azt várom el, hogy ne legyen semmi a profilján, csak egy kép. Szerintem ma már senki nem fárad nagy beszélgetésekbe, ha a hol laksz és mit csinálszra nem ír, akkor annyit is ér a csaj. Elöször a sablon dolgok, majd csak utána lesz az ember tartalmasabb, ez lenne a normális.
2020. nov. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Az adatbiztonságról annyit, hogy ez a hajó már tíz éve elment, ezeket az infókat egy kis akarással kb bárki kideríti rólad.

Ha kiszaladsz a tecsóba tejért, útközben kb 6-20 kamera legalább lát, és a bankon, telefonon, internetes keresésen át kb mindent tudnak rólad.



Az hogy beírod-e a tinderbe hogy szereted a vízilovakat és a káposztasalátát, nem oszt vagy szoroz sokat.

2020. nov. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten nem szerettem azokat a kérdéseket hogy hol laksz. Mivel eleve kisvárosban lakom és a nevem alapján is bármikor megtalálnak facebookon, több srác is volt, akik mivel nem matcheltünk tinderen ott kerestek meg. Szerintem ez halál fura, nem is reagáltam rájuk. Na mindegy,a lényeg hogy szerintem sokan nem szeretik megadni a lakóhelyüket egy idegennek, mert ugye ki tudja hogy nem e valami pszichopata elmeroggyant e a másik.
2020. nov. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!