Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kolléganőm tegnap váratlanul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolléganőm tegnap váratlanul benyögte, hogy szeretne csiklandozni engem! Hogyan tovább? Engedjem neki?

Figyelt kérdés

Utólag belegondolva/átértékelve korábban is kaptam már rajta, hogy mintha olyan furán nézne rám néha, de túltettem magam rajta, erre tegnap előállt az ötletével, meg azt is bevallotta konkrétan, hogy szokott rólam fantáziálni. Mondjátok meg, mit csináljak?


23/L



2020. nov. 24. 09:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azt mondanám hogy ha izgat akkor menj bele, csak ha nem jön be utána ciki van, mert továbbra is kollégák lesztek.
2020. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bejösz neki akkor egy kicsit húzd az agyát. Legyél kihívó, izgasd, érintsd meg "véletlenül" és ha neked is izgalmas ahogy ő erre reagál akkor léphetsz tovább.
2020. nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
érezzétek jól magatokat miért ne
2020. nov. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Szia neked már fiú kell, írj.😋
2020. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én megengedném, aztán majd látod, hogy alakul.
2020. nov. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, aki elolvasta és normális válaszával rám áldozott egy fél percet! :) Teszek egy próbát és én is kicsit "közeledek" felé.


#12-es, már akaratlanul sikerült felhúznom. Szerintem az is közrejátszott a helyzet alakulásához, hogy bár én is diszkréten öltözöm, de előfordult néha (főleg nyári időszakban), hogy nyújtóztam és kilátszott a hasam (most jutott eszembe, egyik alkalommal meg is jegyezte, hogy cuki a köldökpierchingem), vagy leguggoltam és kilátszott a derekam, bugyim, néha asszem a fenekem is, de nem is fordítottam rá különösebb figyelmet, mert nem gondoltam volna, hogy pont ő... Szóval én is, bár nem szándékosan, de "bűnös" vagyok.


Szóval köszi még egyszer és drukkoljatok, hogy semmi kínos ne kerekedjen ki belőle!

2020. nov. 24. 12:11
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
sok sikert kivánok neked, legyen jó és élvezétek . Puszi
2020. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%
Hát ha tetszene a dolog, akkor próbáld ki, de legyen "finish szó", tehát a határokat mindenki tudja benne. Egy domináns nő megdolgoz egy fiatalt:). Tetszik:).
2020. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége a sztorinak?
2021. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!