Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok megesett már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok megesett már veletek ez? Melytorok közben lehánytam valakit!?

Figyelt kérdés

Szörnyen ég a fejem.. Alkalmi dolog volt és ittam valamennyit, nagyon be voltunk indulva.. Oralozni kezdtem a srácnak, és egy "mélyebb" melytorok után kissé lehánytam.. Jó nem sugarba de akkor is rohadt gáz volt..

Azt hittem ott vége mindennek. Végül még szexszelni szexszeltunk meg órákon át kenyeztettuk egymást de úristen mit gondolhat magában a srác. Gondolom óriási luzernak tart. Azóta nem is keresett.


Fiúk ti hogy reagalnatok?



2020. nov. 24. 21:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Oké megesik, de tuti nem folytattam volna. Ha ennek ellenére folytattátok, akkor akkora gáz nem lehetett.
2020. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. Lehet nagyon kanos volt már.. Utána még kB 3 menet volt. Azt mondta hagyjam semmi baj és lemossa magát de úristen.. Azért látszott rajta, hogy nem erre számított. Inkább csak próbálta palastolni az egészet. Vagy úgy volt vele, mostmar ha eddig eljutottunk legyen meg a szex is aztán viszlát. Aznap még nála aludtam és azóta nem keresett.
2020. nov. 24. 21:19
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát nem úszott a hanyasban.. Nem sok jött ki szerencsére. De akkor is undorito lehettem vagy kiabrandito.
2020. nov. 24. 21:20
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk ha alkalminak indult, alapból nem nagyon kell folytatásra számítani, ez szerintem csak növelte ennek az esélyeit.
2020. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Megtanulja legalább, hogy nem kell esztelenül lenyomja a farkát a lányok torkán. F
2020. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a srác mit gondol, de engem nem befolyásolna semmiben. Ember vagy és nem egy műanyag szexjáték. Ha lenyomják a torkodon, akkor lehet hogy feljön a cucc. Ez van. 🤷🏻‍♂️
2020. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg az is enyhít a dolgon hogy kissé ittas volták
2020. nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Első melytorkom volt amúgy.. Nagyon ki akartam próbálni amúgy és hát próbáltam a fiúnak is bizonyítani meg magamnak. Jól elszurtam.
2020. nov. 24. 22:31
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

Bírom egyből az előítélet, hogy biztos a srác tolta lefele mint a hülye. :D

Holott erről egy szót nem írt a kérdező.

2020. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg legközelebb úgy hogy üres a gyomrod vagy csak víz van benne.
2020. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!