Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet-e valaha egészséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e valaha egészséges kapcsolatom, ha hyperszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Gyerekkén molesztáltak. Ezt elég sokáig elfolytottam magamban, így a szüzességem is majdnem csak 20 évesen vesztettem el.Azután még 4 évig nagyon gyenge szexuális életem volt (évi 1x).


Januárban találkoztam valakivel a Tinderről, akivel FWB-szerű kapcsolat alakult ki. A vele folytatott kapcsolat sokat segített a szexuális fejlődésem terén, de a természetünk nem hasonlított, így 3 hónap után szétmentünk. Ezután jött a karantén a COVID miatt, aminek az lett a vége, hogy május környékén már nagyon hiányzott a szex.


Találkoztam valakivel, aki nem akart kapcsolatot, így belementem a szexkapcsolatba, de mivel nem adott elég figyelmet, s a szexualitásommal is kibékültem, elkezdtem másokkal is találkozgatni. Férfiakkal, nőkkel, párokkal.


Most is egy párral találkozgatok, heti 2x.

S kicsit félek, mert megszerettem ezt az életstílust, s habár szeretnék kapcsolatot, nem tudom elképzelni magam egy sima kapcsolatban. Fontos a szex. A jó szex és a sok szex. A legtöbb férfi, akivel találkozgatok, kapcsolat céljából, unalmas.


Júniusban elkezdtem psichológushoz járni. Néhány találkozó után ő volt az, aki hyperszexualitást állapított meg nálam, a gyermekkori trauma miatt. Próbálunk dolgozni a problémán, de az első lépés az lenne, ha elengedném ezeket az "egészségtelen" kapcsolatokat. De nem vagyok képes. Úgy érzem, ha elengedem ezt, összezuhanok.

Lesz-e valaha is normális életem?



2020. nov. 25. 12:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igyekszem nem oda jutni, hogy besokalljak.

Amikor érzem, hogy kilengek, vagy baj van, olyankor le-leállok 2-3 hétre, s átértékelem a dolgokat.


Ettől függetlenül, persze, nem akarok senki mást tönkretenni. Sem hazugsággal, sem titkolózással. Ha valaha együtt leszek valakivel, tiszta lappal akarok indulni. Ha nem képes úgy elfogadni, alapból nincs jövőnk együtt. Így, remélhetőleg, a csalán sem fog majd a kukiig elérni :D

2020. nov. 25. 20:20
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem is azt mondtam,hogy szándékosan tennél tönkre bármit.Ki akarna tönkretenni egy kapcsokatot?Nyilván senki,ha ép elméjü.A körülmények alakítják,amiben akaratlanul is belekerülnek nem szàmba vett dolgok,és nyilván a mäsik fél reakciója is,es annak folyamánya stb..ami formálja.

€n azért ezt nem hagynám csak úgy,ahogy majd éppen isten adja,lesz valahogy.A szakember segítségét továbbra is igényelném.Akár mäsikét.

Vannak dolgok,amik nem oldhatóak meg csak ugy ,és nem biztos,hogy én,vagy a te általad elképzelt laikus,alternativ modon ez menni fog.

Csak erre szerettem volna rámutatni.Lehet normális életed persze.Körültekintönek,és alaposnak kell lenni szerintem.

Sok sikert hozzá!

2020. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Persze, folytatom a terápiát. Sokat segített, alapból, s érzem, hogy több pozitív hatása van, mint negatív. :)


Köszönöm a hozzászólást, igyekszem majd.

2020. nov. 25. 20:44
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem minden gond nélkül elhet.
2020. nov. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ugyanabban a cipőben járok, mint te. Engem is szintén gyerekkoromban kihasználtak, nem is egyszer. Nekem is rettentő nehéz kapcsolatokat kiépítenem, mert lényegében a szexualitás körül forog az életem. Biszexuális emberként nekem is hasonló helyzetben kellett találnom magam, mint amit leírtál.

Alkalmi kapcsolatból ugrok alkalmi kapcsolatba, de nagyon szeretnék megállapodni.

29/F

2020. nov. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!