Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hová kötözhetne ki a partnerem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová kötözhetne ki a partnerem, ha nincs rácsos ágyunk?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném, ha a partnerem kikötözne szex közben, folyton erről fantáziálok. Viszont az a baj, hogy az ágyam nem rácsos, sehogy se lehet ráerősíteni kötelet, bilincset, stb. (Ikeás Malm ágykeret amúgy :D ). Körülnéztem a lakásban, de semmi ötletem, hová tudna kikötözni. Van valami ötletetek? Ti hogy csináljátok?

2020. nov. 25. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Asztalláb?
2020. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni matrac alá kikötöző készletet.
2020. nov. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fűtés vagy gázcső!
2020. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
engem az asztalra döntött a párom és úgy kötözött ki
2020. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ágyhoz szeretnéd köttetni magad akkor egy kis munkával megoldható.

Ha a net a megfelelő képet dobja fel az ágyatokról akkor elég hozzá 5 db kötél, 4 darab másfél-két méteres és egy kb fél méteres.

A kötelek egyik végére kötsz egy csomót majd az ágyat megemelve az elől lévő lába alát teszitek, majd visszateszitek az ágyat és a csomóig húzzátok a kötelet. A csomó megfogja és nem engedi jobban kihúzni ha elég nagy a csomó. Ugyan ezt megcsináljátok a fejtámlánál is, annyi változtatással hogy a köteleket összekötitek a plusz darabbal a támla mögött, hogy amikor rángatod akkor se csússzon el oldalra.


Az asztalos ötlet is jó, ráhasalsz és a négy lábához kikötnek, vagy éppen hanyat fekve. Ugyan ezt el lehet játszani székkel is. Meg persze önmagadban is gúsba lehet kötni...

2020. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Malm ágyas képekről az jutott eszembe, hogy a matracot felemelve a középső vas elemhez erősíted a kötelet (majd rá a matrac), bár én ezt előkészíteném mire hazaér a párom.

Bár szerintem fontos kérdés h mennyire szeretnél kikötözve lenni?

2020. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Vegyetek egy ilyet. Nekünk sincs rács az ágyon, így oldjuk meg.

2020. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kezdesnek az is jo lenne ha csak siman megkotozne teged aztan ha jo volt jobban atgondoljatok
2020. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kreativitás, fantázia... amúgy tökéletes amit az #5-ös írt, de az is ha egyszerűen csak jó hosszú a kötél és alul keresztben át van az ágy alatt fektetve.

Kötél... ugyi tudja a partnered milyent érdemes venni és milyent NEM?

2020. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ágyrácshoz a matrac alatt.
2020. nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!