Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen vibrátor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen vibrátor és csikló izgató vált be?

Figyelt kérdés

És kérem hanyagoljatok a jópofa hozzáoszlásokkal, hogy "keres magadnak pasit" "majd én segítek, csak küld a címed" "Nyúlj a konnektorba az majd jól +b@sz" és stb... Kit érdekel mit gondoltok. Ha nem tudtuk tanácsot adni akkor lapozzatok tovább köszönöm szépen!

Nos tehát ezt használom jelenleg, de semmi... [link] Rúd vibrátoron gondolkodom, de nem akarok mellé nyúlni. Tudom ez nagyon olcsó volt, valószínűleg az a baj, most egy drágábbat szeretnék vásárolni, csak tanácstalan vagyok. Csiklóizgatót ilyet használok, ezt szeretem, csak zabálja az elemet. [link]



2020. nov. 26. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, szerintem ezek az olcsó húsnak híg a leve tipikus esetei. (Ebbe a csapdába én is beleestem az első játékaimmal, mindenki beleesik.)

Nekem kettő példány vált be eddig. A Smilemakers Millionare (egy apró rúdvibrátor) és a Satisfyer Luxury Haute. A léghullámos csiklóizgató szerintem messze a legjobb fajta vibrátor amit a piacon kapni lehet, ezeknél a realisztikus vibrátoroknál mérföldekkel jobb.

2020. nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen elfelejtettem hogy van egy ilyenem is. [link] Ez 20.00 környékén van, még sem váltotta ki azt a hatást amit vártam, igazából érzem hogy rezeg de nem izgató.
2020. nov. 26. 15:15
 3/6 A kérdező kommentje:
*20.000 Soka ajánlották a KING COCK-ot. Ebből van egy sima dildom, az nagyon szeretem. [link] Szuper lenne egy vibrálós is, de nem akarok 20-at venni mire megtalálom az igazit xD
2020. nov. 26. 15:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt még valaki ráizgulna hogy milyen nagyot használok, hát el kell h szomorítsam. Ahogy az üzenetben írtam egy srácnak csak küldtem egy linket a termékről, nem a méretről amit használok. Amihez amúgy senkinek semmi köze.
2020. nov. 26. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
olyat keress, aminek a vegeben ban a rezgomotor, ugy jobban erezni. en vettem baratnomnek parat, koztuk nagyobbat is mint az elsonek linkelt king cock, es az a tapasztalata, hogyha vastagabb nagyobb, nyilvan kevesbe erezni hogy rezeg, mert tobb benne a gumi ami tompitja a rezgest.
2020. nov. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. nov. 26. 15:33




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!