Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki szeretném próbálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném próbálni a nudista strandot. Vélemény?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy még a nyilvános zuhanyzóban is feláll, meg ha öltözőben meztelen vagyok. Tudom hogy a nudista strand nem erről szól, ezért kérdezem hogy ha feláll az mennyire gáz?

2020. nov. 28. 08:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
Ugyanígy vagyok, meztelen szaunába sem merek menni. Nekem sem az emberekre áll fel hanem a szituációra, tehát egy 60+-os nudista strandon ugyanúgy megtörténne. :D
2020. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
mondjuk legalább azt kéne megvárni, míg egyáltalán kinyit. november végén eléggé érdekes ötlet
2020. nov. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%
Meglátod, nem fog felállni. Nem úgy működik az. Menj el nyugodtan, csak még várj egy kicsit, amíg jobb lesz az idő. Aki járt már nudista strandon, tudja, hogy teljesen vegyes a korosztály, de ennek nincs is semmi jelentősége. A lényeg a szabadság érzése és a napsütés.
2020. nov. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

A hivatalos nudin gáz, de a "vad nudin" nem foglalkoznak vele, ha feláll.

Szerintem, ha nem arra koncentrálsz, hogy most aztán fel fog állni, és akkor kiűznek, ezt az agyadba rendbe teszed, akkor esélyed van, hogy nem lesz probléma.

Én is féltem először, de csak duzzadtabb lettem. Mindig volt valami olyan gondolatom félre téve, amit előhívtam, eltereltem a figyelmemet, és nem lett gond.

2020. nov. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%
Amíg ezt a kérdést a szexualítás kategóriába írod, addig ne menj oda. Ha viszont túl tudsz lépni azon, hogy ennek bármi köze lenne a szexualításhoz, akkor csak ajánlani tudom. Rettentően felszabadító érzés tud lenni ugyanis mindent levetkőzve meztenenül úszni és élvezni a napsütést.
2020. dec. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%

Gondolj döglött kutyára.


Mindenképpen várd meg a nyarat, most nagyon hideg van ilyesmihez.

2020. dec. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodtan menj, könnyű alkalmazkodni a körülményekhez, ha kicsit ellazulsz!
2020. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!