Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek szép ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek szép ez a csaj? Test, arc hany pont 10ből?

Figyelt kérdés

A barátom exe, thai csaj, és szerintem annyira szép :( kb semmi önbizalmam


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2020. dec. 2. 05:57
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Hat azt tudom hogy eleg konnyu nocske, megcsalta a baratomat meg meg rajta kivul egy csomo pasit. Igazabol azert is voltam kivancsi mert egyszer lattam az elozmenyeinkben hogy rakeresett a csajra, es regebben sokat meselt rola hogy mennyire bejott neki stilusra, meg testre stb.
2020. dec. 2. 08:10
 12/37 anonim ***** válasza:
58%
Igen, szép. 10-ből 8 legalább. A férfiak 95%-a gondolkodás nélkül lefeküdne vele. A legtöbb férfi az arcát és az alakját is gyönyörűnek találja.
2020. dec. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 StevenUp ***** válasza:
100%

Nem nagy durranás... Mármint olyan mint a többi keleti vágottszemű nő. Nem rasszizmusból mondom, de ez egy olyan kényes téma mint az újszülött gyerek esete. Ott is mindenki tolja az arcodba hogy milyen szép, te azt mondod hogy szép, holott minden újszülött csúnya, ráncos, lila meg vörös árnyalatú..

Itt is ez a helyzet. A keleti vonás extrém lett hiszen a, legtöbb embernek elérhetetlen. De ha, objektív az ember akkor látja hogy nem egy no. 1. A csaj, hanem tök átlagos. A magyar, európai nők (szerintem) szebbek. De ízlések és pofonok. Valaki ezt is szívesen, tömné, van aki szívesen tömi épp és van aki már unja is....

2020. dec. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 koloshortos ***** válasza:
90%
Ennyire unatkozol?
2020. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl nem jönnek be az ilyenek.
2020. dec. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó csaj, megdugnám szívesen... de nem 10/10, nálam 8/10.
2020. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

10/8

Tetszene nekem is !

2020. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Ízlés dolga. Nekem pl nem jönnek be az ázsiai nők, de attól még másnak tetszhet!
2020. dec. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Dugni jo lenne de baratnonek nem kene
2020. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Nagyon szép, pont az esetem.
2020. dec. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!