Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A többes szex olyan mint a drog?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többes szex olyan mint a drog?

Figyelt kérdés

Részt vetrem már viszonylag sokszor egy nő, több pasi felállású szexben. Nem hogy kiéltem volna a kíváncsiságom,egyre jobban igénylem, félek, hogy ez a párválasztást is befolyásolja.

Jár valaki hasonló cipőben?

Nők véleménye is érdekel.



2020. dec. 6. 09:13
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
61%
Orron keresztül bevéve kàros.
2020. dec. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Nőként: sose választanék magam mellé olyan párt aki előtte kipróbálta és azok után is sóvárgott a többes szexhez. (egy próba még oké, de több nem).

Nekem szigorúan monogám egy kapcsolat, és a szex is - ne legyen közbe több partner után sóvárgás.

2020. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon kevés nő van oda a gangbang-ért, ezt a párválasztásnál mindenképpen vedd figyelembe!
2020. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Önmagában a szex olyan, mint a drog. Alapvető emberi ösztön és igény. Nincs ezzel semmi gond. Ezen belül, meg kinek, mi jön be...

Ha neked ez jön be, akkor élvezd.

Azt meg ne sajnáld, hogy párválasztásnál is szempont. A te életed, még jó, hogy élvezni akarod. Aggódnod sem kell, elég sok nő simán benne van a dologban. (Mármint, hivatalosan sokan hangoztatják, hogy "jujjci nem, én romcsi királylány vagyok", de a valóságban azért ez nem így megy.)

2020. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
A privátra válaszolva: Nem, nem vagyok nő. És gáz ilyen privátokat küldözgetni.
2020. dec. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5: Megköszöntem hogy válaszoltál és megkérdeztem, hogy nő vagy-e, hogy ne offoljam a topikot, gondoltam kialakulhat egy értelmes beszélgetés. Mert tudod, vannak itt értelmes emberek is akikkel lehet.

Ha a nyilvános megszégyenítésben hiszel, szerintem máshol éld ki magad.

2020. dec. 6. 11:18
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

A mondat végén a felkiáltójel nem kérdésre utal.

Értelmes beszélgetés maximum olyannal alakulhat ki, aki értelmes. Aki értelmes, az tudja a kérdőjel és a felkiáltójel közötti különbséget. (Az csak mellékes, hogy a kategória nem az ismerkedésről szól. Férfiként teljesen megértem, hogy mennyi nő menekül az oldalról, amiért ilyen gagyi szövegeket küldözgettek nekik. Nem itt kéne csajozni.)

Nem nyilvános megszégyenítés az, hogy figyelmeztettem a többi felhasználót, hogy mire számítsanak, ha válaszolnak.

2020. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Honnan veszed a bátorságot, hogy minősítgesd az embereket? Miből gondoltad, hogy ismerkedni szeretnék?

Szerintem vannak moderátorok akik el tudják dönteni, hogy mi fér bele ezen az oldalon és mi nem.

Szerintem az emberek is el tudják dönteni, hogy hasznaljak-e ezt az oldalt vagy sem.

Ha én kapok egy hasonló privátot, értelmes ember módjára jelzem, hogy van-e kedvem beszélgetni vagy sem.

Engem férfiak véleménye is érdekel, hiába vagy szexista.

2020. dec. 6. 11:28
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Honnét veszem a bátorságot, hogy minősítgetem az embereket? Öhm... Miről beszélsz? Általában az általános iskola alsóban már minősítik azt, aki képtelen két írásjel között különbséget tenni. Te minősíted magad.

A moderátorok pedig, már eldöntötték, hogy mi fér bele az oldalba: Pont ezért csinálták meg az ismerkedés kategóriát. Azt viszont nem látják, hogy te privátokat szórsz az emberekre.

Az emberek szintén nem látják, hogyha ide írnak egy normális választ, egyből spamelsz nekik.

Az értelmes ember szerepét meg ne erőltesd már ennyire magadra.

Oké, hogy téged férfiak véleményi is érdekel, de akkor ne írd már oda a kérdésed végére, hogy nő vagyok! :D A szexiszmusnak ehhez most mi köze van?


Na, mindegy. Majd a felhasználók eldöntik, hogy örülnek e a figyelmeztetésnek vagy sem, hogy csak egy újabb perverz próbálkozik náluk.

Részemről off.


Ui.: Írd még le párszor magadról, hogy mennyire értelmes vagy.

2020. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ameddig valaki megfelel a felhasználói feltételeknek, addig nem te fogod eldönteni, hogy ki mit csináljon ne is haragudj.

Kérlek se engem, se mást ne mínősítgess újra meg újra, én sem teszem.

Szerintem azért anonim ez az oldal, hogy olyan emberek is nyíltan tudjanak beszélni a dolgaikról akik máshol ezt nem merik megtenni, akiket te csípőből leperverzezel.

2020. dec. 6. 11:46




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!