Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mekkora egy átlagos pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora egy átlagos pénisz átmérője?

Figyelt kérdés

Vettem egy 4 cm átmérőjű vibrátort, de sehogy se fér belém. Szörnyű. Ugye egy normális férfié kisebb?


18 szűz L



2020. dec. 8. 22:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%

Szuzen en sem tudtam elkepzelni, hogy be fog férni oda egy penisz. Ma meg siman megy minden:)

Ne aggódj, ha valakivel leszel, be fog menni, aminek be kell.

2020. dec. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Itt gyakorin mindenkinek hatalmas a pénisze, rossz helyen kérdezőskösz. Nem fogsz őszinte választ kapni.
2020. dec. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%

#12

nem hatalmas, csak az átlagnál vastagabb...ebben mi a kamu?

2020. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%
Nekem 4,5 cm vastag,páromnak pont jó azt mondja..
2020. dec. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 4 cm vastag, és ez még vékonykának is számít. Nefélj, ha felizgulsz rendesen, simán becuppan majd.
2020. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
87%
3,5 es 4 cm között van az átlag átmérő. Ami ennél vastagabb, az már átlagon felüli, 5 cm felett már nagyon durva.
2020. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%
4 cm az enyém nem valami vastag, szinte erőlködés nélkül becsusszan a hüvelybe. Fogásra is vékonyka . 4,3-4,5 jelentősen vastagabb
2020. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szoktad magad ujjazni is? Elsőnek az ujjaddal kényeztesd magad 1 majd 2 új mikor nedves vagy aztán talán 3...de ha 2 már simán befér akkor probáld majd a vibrátorral. Nagyon fel kell izgulnod ahhoz, h betud tenni. De egyszer menni fog. Ha görcsösen akarod, es ugy vgy vele, na ma megcsinálom beteszem, nem biztos, h menni fog. Kívánni kell, es annyira fleizgult állapotba lenni. Én pl mostanában nemtudtam magam annyora felizgatni es az ujjaim is nehezen mennek be a hüvelyembe. Régebben még a sátor effektusig is eljutottam mikor bennem volt az ujjam. Az nagyon jó. De mostanában nem megy. Es tudom, h nálam pszichés oka is van/lehet....


Amugy van egy tök jó film az a neve h Szexedukáció. Szerintem nézz ra. En imadtam. Persze nem abból fogsz dolgokat megtanukni csak vannak benne jó dolgok.


Egyebkent hüvelyi ultrahangnal is eleg nedves a keszülék, ugyh probald brnedvesiteni a vibrit es ellazulni de előtte kicsit maszturbalj, kényeztesd magad a csiklód.


Egyebkent meg ha nem megy, ne aggodj ha valakivel leszel, befog menni a pénisze. Teljesen más egyedül izgatni magad, mintha egy férfi tenné. Odavagyok ha a nyakamt puszilgatjak vgy a fülemnél játszanak. És még sorolhatnám, a lejebbi részeket. De ezt mi nemtudjuk magunknak megtenni.

2021. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!