Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 60-65 felettiek szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

60-65 felettiek szexuális életéről mit tudsz összességében elmondani? Fogyasztanak-e vágyfokozót?

Figyelt kérdés

Tudományos kutatást végzek, ahhoz szükségesek ezek az információk.

Mindenre kíváncsi vagyok, szeretném megismerni a témát, minden apró részletet kérlek ossz meg, amit időd enged. Kérlek írd le a korodat és a nemedet is válaszadásnál.


Kulcskérdéseim:

Mennyire aktívak?

Milyen problémáik vannak?

Miben látják a megoldást?

Használnak-e segédeszközöket?

Használnak-e bármilyen vágyfokozót, potencianövelőt?

Milyen a potenciájuk?

Hogy viszonyulnak a szexhez?



Köszönöm a segítséged!


2020. dec. 10. 16:51
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

#20


Én úgy látom, aki itt áldolgokban hisz, az te vagy. Pont, akit egy tudományosnak tűnő cikkel, egy orvossal meg lehet vezetgetni...

kb. mint amikor az angol tudósok a fingból meg tudják mondani x y-t


Én tökéletesen tisztában vagyok a pszichológiával, viselkedéssel, pontosan tudom, nekem milyen információkra van szükségem, amit te valamilyen oknál fogva képtelen vagy elfogadni, képtelen vagy feldolgozni, hogy nem egy köpenyes lajhár matematikai elméletei, statisztika, korreláció, mintavételezés meg a többi haszontalan időpocsékolás mentén csinálom a bizniszemet, ahogy neked azt jóskapista az egyetemen magyarázta....lefogadom, hogy egy fillért nem keresel a korrelációkkal meg a statisztikával... max multinál lehet vele aktákat tologatni, gyakorlatban az ég világon semmi haszna...

próbáld meg ezt alkalmazni mikro és kis vállalkozások körében... azonnal összeomlanál mint a kártyavár... a multis aktatologatók életképtelenek a kisebb környezetben... ezért nem tudok embert felvenni...



nem kell ide semmilyen statisztika... elég a jól kiforrott bullshit detektorom, érzékenyebb és finomabb műszer, mint amit bármilyen tudós össze tud rakni...


elég jól szerepel, gyors, pontos, és ritkán téved...


és most pont azt mondja, hogy sok jó dolgot össze tudok szedni az emberi viselkedésről a gyakoriról...

2020. dec. 11. 14:26
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!