Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lábimádat milyen szinten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábimádat milyen szinten normális ? Lányok, Ti gáznak találjátok, ha a férfi partnereteknek van egy ilyen fétise ?

Figyelt kérdés
A legtöbb orgazmusomnál legszívesebben a partnerem talpára élveznék, viszont fixen szarul jönnék ki belőle, így nagyon kevés alkalmam volt ezen akcióm kibontakozására az évek alatt. Alapból az összes párkapcsolatomban elrejtettem ezt az egész lábimádat témát, így valójában max az alkalmi partnereknél próbálkoztam, mivel "egyszeri alkalom kit érdekel mit mond majd rólam" alapon álltam a dologhoz. Rendes párkapcsolatban ezt mennyire jó ötlet felhozni témaként ? Volt, hogy valakivel szándékosan azért nem kezdtem ki, mert tudtam, hogy minden féle fétistől óckodik. Mi a véleményetek ? 22 éves férfi vagyok.

2020. dec. 13. 00:09
A kérdező szavazást indított:
Nőként normálisnak tartom.
Nőként NEM tartom normálisnak.
Férfiként normálisnak tartom.
Férfiként NEM tartom normálisnak.
57 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Pont az előbb vádoltak meg a lábfétises kérdésemnél, hogy troll vagyok. Bravó. Azt hittem, ez már a XXI. század, ahol már senkinek sem kell szégyenkeznie semmi miatt sem. Kinkshame lvl 9000. De mit is várok egy ilyen országban...
2020. dec. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem a fétis a gáz, hanem ahogy némelyek ezzel kapcsolatban viselkednek. Ezzel amúgy az a probléma, hogy még egy szimplán idiótából az marad meg a nőknek, hogy idióta. Egy fétises idiótából pedig az fog megmaradni, hogy azért idióta mert fétises. Pedig ez nem így van. Sokan már bármiféle fétist vagy furább vágyat durván betegesnek gondolnak.


F

2020. dec. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Inkább az az érdekes, hogy oké létezik ez a dolog, de itt az oldalon csak az elmult hetekben hónapokban lett tele, élükön a savanyú ecetes lábszagossal.
2020. dec. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

amit irtal, pl. a talpra elvezes mrg egyaltalan nem para, egyszer-egyszer belefer. ha lenne egy partnerem es mondjuk ez lenne a szive vagya, nem itelnem el, megengednem neki, bar nem minden alkalommal, mert engem egyaltalan nem izgat.


de akik itt savanyu labszagrol meg ilyesmkrol irkalnak napi szinten, azoktol a gyomrom felfordul. nekem az mar nem egyszeruen fetis, hanem perverzio. bocsi

2020. dec. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

"De mit is várok egy ilyen országban..."

Való igaz, nyugaton a nők teljesen máshogy állnak ehhez. Pl. ilyen videók is vannak fent YT -on teljesen legalálisan. Ha erre rákeresel: How ti give a great footjob, akkor találsz videót.

Ki kell ábrándítanom a legtöbb nőt, de az egyik leggyakoribb fétis a férfiak körében, az a láb. Ezt max nem fogják felvállalni egy kapcsolatban, hogy nektek ideális partneretek legyen. Csak ezzel ugyanolyanok mint mi, akik felvállaljuk, csak ők szenvednek. Semmivel sem vagyunk kevesebbek, mint egy olyan ember, akinek kimerül a különlegesebb imádata egy fenékben, vagy a mellekben. Nekem pl. soha nem izgatna a fentebb emlegetett savanyú meg ecetes lábszag. Megértem, ha ezektől undorodtok, de nem kellene általánosítani. Az tény, hogy az egészséges és igényes lábnak, még a nagyon tisztának is van egy kevéske illata, de a puncinak nincs? Az zéró illat/szag? Ugye hogy nem. Lehet nem mondok újat, de a talp is termel feromont a nemiszerveken kívül.

2020. dec. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
De minek ezt kiírni???
2020. dec. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerencsém van mert az egész nőm úgy ahogy van a fétisem. Na jó, nálam is van vmi ami rejtély miért húz fel de egy jó párkapcsolatba minden belefér. Minden volt párjának volt vmi. De ha együtt vagy vkivel nem árt ha őt is izgatja de minimum nem kell tőle hánynia. És ha neki nem jön be azt el kell fogadd, nem köteles megtenni neked semmit.
2020. dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én randiztam lábfétises sráccal és nekem nagyon kellemetlen volt. Szerintem ez abszolút a partneredtől függ, ha ő elfogadja és nem visszataszító neki akkor nyugodtan bontakozz ki mellette. Mindenki máshogy reagál erre a témára, vagyis mindenkinek máshol van a határ szexuális téren is. Szerintem ettől nem leszel se kevesebb se több csak van akinek rendben van van akinek nem annyira.
2021. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem már több partnerem volt akinek lábfetise volt. Egyáltalán nem zavart, söt nagyon egyszerü volt nekem felizgatni öket. Sokszor elég volt csak meztiláb a lakásban lenni ;)
2021. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!