Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan leckéztessem meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leckéztessem meg a fiút aki csak le akar fektetni?

Figyelt kérdés

Sajnos mástól kellett vissza hallanom, hogy csak azért közeledik felém mert meg akar d*gni. Sajnos én már lassan fél éve szerelemes vagyok bele és most annyira megörültem a dolgoknak hogy közeledett felém teljesen bele éltem magam..... Persze ő soha nem mondaná a szemembe hogy csak azt akarja.

Hogyan tudnék egy kicsit bosszút állni, megszivatni?

Vagy esetleg van rá valamilyen mód hogy elerjem hogy ne csak egy éjszakát akarjon hanem többet? Vagy ha már valaki alapból így áll hozzám az már nem fog megvaltozni?



2020. dec. 16. 12:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%
A #9-esnek tökéletesen igaza van, bocs de ez egy nagyon gyerekes gondolkodás! Legyél már felnőtt fejben is. Simán megmondod neki, hogy okés köszi, de te csak kapcsolatban szeretnél bármit is. Ha azt mondja okés akkor megpróbáljátok működik-e, ha nem akkor meg eldöntöd megfelel-e így neked, vagy továbblépsz.
2020. dec. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
69%
Szopd le úgy, hogy utána minden más nőben téged keressen.
2020. dec. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%
Csald meg velem. Előtte lecumizol.
2020. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

Először: Ez a bosszú dolog nagyon nem emberhez méltó és gyerekes hozzáállás.


Másodszor: én már kétszer vittem haza lányt azért, hogy egyszer megdugjam (persze ő is benne volt) és mindkettőből szerelem és elég hosszú kapcsolat lett, szóval ez is lehetséges. Pláne, ha az aktus során elvarázsolod :)


Harmadszor: Én elé állnák és elmondanám, hogy ezt és ezt hallottam, tegyük ezt tisztába. Az is simán lehet, hogy akitől hallottad, az kamuzik, vagy akarja őt megszivatni.

2020. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
7%
PROVOKÁLD, az idegesíti fel a legjobban. Urald a helyzetet magabiztosan, mutasd meg neki, hogy te vagy a főnök és veled nem szórakozhat senki. Aztán kezd el a játékot... PROVOKÁLÁST. Ettől jobban nem idegesíti majd semmi. Miután eleget húztad az agyát, hagyd ott.
2020. dec. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15%
cumizd le és aztán dugasd magad seggbe elötte mással is miután lecumiztad és lenyelted a magját
2020. dec. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Tiltás, törlés.
2020. dec. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%

Könyörgöm, miért baj az, hogy meg akar dugni?!!!

Hát nem ez a normális, nem ez a természetes?

Vagy azt szeretnéd hogy előbb megkérje a kezed?

Mert akkor szűzen halsz meg!

Én spec. biztos nem szeretnélek megdugni.

2020. dec. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld az életedet élni és nem foglalkozni vele.
2020. dec. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Holnap meg azért rinyál, mert senki sem akarja megdugni...:)))
2020. dec. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!