Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Semmilyen problémám nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmilyen problémám nem volt az erekciómmal, és hamarosan jönni fog hozzám egy lány és azon kezdtem el aggódni hogy nem lesz erekcióm. Az ilyen jellegű stressz kezelésre van e valami technika?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 08:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát az, hogy lenyugszol. De komolyan. Ezen kattogsz, akkor persze, hogy nem fog felállni! Megjártam ezt már én is, baromi kellemetlen volt.
2020. dec. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg minimális alkohol,de a partneron is sok műlik hogy áll hozzá
2020. dec. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen, én is jártam már így 🥺 nem kellemes, próbálj meg nem rástresszelni.
2020. dec. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Ne foglalkozz ezzel. Ha nem is áll fel, de normális, rendes a csaj, akkor addig kényeztet szájjal, amíg fel nem áll.
2020. dec. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon ráizgulsz, akkor még szájjal se fog menni, ezt tapasztalatból mondom. De szerencsére megértő volt és megoldottuk másképp. Második alkalommal már nem volt ilyen probléma.
2020. dec. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem örülök hogy mással is előfordult, de már most nyugodtabb vagyok, hogy tudom ezzel nem vagyok egyedül.
2020. dec. 17. 09:38
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mikor lesz a bevetés?

Szűz vagy még?

2020. dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz szűznek lenni, velem 45 évesen fordult elő 🙃🙂
2020. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs technika. Új nő esetén gyakori a dolog. Csak azok tudnak stresszmentesen nekiállni, akik már tucatnyival összefeküdtek. Ha a nő ezt rosszul kezeli, az az ő hülyesége. Egyébként meg, ha kielégíted, nem fogja érdekelni a lankadt vagy félkemény pénisz.

Annyit megtehetsz, hogy előtte egy hétig nem matyizol.

2020. dec. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz! 29 vagyok! 3 hónapja mentem szét egy 12 évig tartó kapcsolatból. Én most jöttem össze egy új csajjal. Nem tudom hogy mitől jött ez rám. Holnap este lesz. Lehet túl jól akarok teljesíteni aztán befeszültem.
2020. dec. 17. 10:03
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!