Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akik úgy gondoljátok, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik úgy gondoljátok, hogy a homoszexualitás döntès, vagy nevelés kérdése, erre mit mondtok?

Figyelt kérdés
Én homoszexuális vagyok. A szüleim kissé konzervatívok, soha semmilyen homoszexuális tartalommal nem találkoztam gyerekkoromban. Semmilyen abuzus nem ért, teljesen átlagos, normális gyermekkorom volt. Mégis már 10-12 évesen a többi fiú tetszett és kb. 12-13 évesen tudatosult bennem, hogy "igen meleg vagyok".

2020. dec. 19. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
"erre mit mondtok?" - azt, hogy és kit érdekel?
2020. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy 10 éve még mentális betegként orvosi kezelést kaptál volna pl. Svédeknél.
2020. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Azt hogy leszarom. Felőlem szopjad a faszt csak a négy fal között, nem az utcán vonulva!
2020. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sen nevelés kérdése, ez már születéskor eldől. Annyiban lehet más, hogyha jobban el vannak fogadva a melegek, akkor hamarabb felvállalja valaki és nem próbál látszat kapcsolatokat kialakítani nőkkel. Amúgy meg szerintem arányaiban mindig sokkal kevesebben lesznek, nem fog emiatt kihalni az emberiség, szóval nem értem miért kell örökösen bántani azt, aki más. Persze az a része nekem sem tetszik, ha majdnem meleg férfiak vonulnak az utcán polgárpukkasztásból, emiatt ellenszenvet kelt az emberekben pl a Pride. Pedig ha csak normálisan felvonulna mindenki az elfogadásra buzdítva az embereket, az rendben lenne.
2020. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
*majdnem meztelen
2020. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 CHRIS4 ***** válasza:
53%
Az biztos, hogy nem örökletes betegség. :D
2020. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!