Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy a barátnőd, partnered stb anyjával is elkezdett kialakulni valami?

Figyelt kérdés
Bármi, nem feltétlen szex...

2020. dec. 24. 13:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

Az egyik exem anyja meglesett minket szex közben.

Másnap reggel az exem elment dolgozni, reggel kimentem a konyhába és hamar a nappaliba kerültünk át.

3 hónapon keresztül keresztül dugtam mind a kettőt, pereg az akkori párom tudta nélkül.

Máig a legszebb időszak visszagondolva. 😊

2020. dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Én is jártam úgy, hogy szexeltem egy partneremmel, S utána az anyja írt rám még iwiwen...

Nem volt semmi több, de már bánom, hogy nem mentem bele..

2020. dec. 24. 14:20
 13/16 anonim ***** válasza:

Bocsi kérdező, a telefon autocorrect folyton belejavít a mondataimba.

11-es voltam.

2020. dec. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát a #2 #3 #4 egyértelműen ugyanaz a válaszoló.
2020. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az én sztorim kicsit kacifántosabb,mert amikor mentem a barátnőmhöz a hétvégére,ott derült ki,hogy valami rokona felvitte Pestre színházba. Akkor még nem volt se internet,se mobil telefon.Az anyja és az élettársa meg mondták,hogy nyugodtan maradjak,majd másnap a dél körüli vonattal megjön.Nem voltak részegek,de eléggé oldott állapotban voltak.Az anyján egy átlátszó sárga hálóing féle volt,a fazonon meg egy boxer.Előkerült a pálinkás üveg,meg sör is.A szobájukban volt a tévé.Nem tévé nézés lett belőle.
2020. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen jártam már így. 24L
2020. dec. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!