Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Első vibrátornak You2Toys?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első vibrátornak You2Toys?

Figyelt kérdés
Ismeri valaki? Tapasztalat?

2020. dec. 30. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
mekkora meretben gondolkodsz?
2020. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Átlagos, semmi extrém.
2020. dec. 30. 10:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az olcsobb vibrik ugyanazt tudjak kb mint a qrvadragak, ugyhogy en aztmondom vegyel egy olcso atlagost, meg egy kicsit nagyobbat, vastagabbat. nekunk bevaltak😊
2020. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért választanám, mert olcsó, egyszerűnek tűnik és kiszállítják szilveszterig. :D
2020. dec. 30. 10:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestem a márkára, úgy tűnik nem specializálódott semmire, mindenféle kütyüt árulnak, elérhető áron.

Ha teljesen kezdő vagy, javaslom menj el egy szexshopba. A legtöbb helyen van kirakva minta, vagy hozzá lehet érni a termékhez. Nem mindegy hogy milyen az anyaga, meg úgy jobban látod a formát, meg tudod nézni hogy kézre esik-e.

2020. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekunk az a tapasztalatunk, hogy vibribol kell egy sima, de nagyon jol jon egy nagyobb meretu is. ha mar rendelsz dobj a kosarba egy vastagat is😀
2020. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a cipő. Személyesen vedd meg. Nagyon nem mindegy az anyaga, m mérete, és hogy rezeg. Kb 10e felett kapsz minőséget.

Kibontják, megfoghatod bekapcsojàk. Ha csak alig rezeg akkor nem jó. Több fokozatút vegyél.

2020. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is az volt az első, most rendeltem meg az egyel nagyobb méretűt (ma megyek a csomagért). Azt hiszem a jelenlegin 7 féle rezgés van, bár nem esküszöm meg rá, leragadtam a 4.-nél :)

Olyat rendeltem, ahol több komment is volt és értelemszerűen azok pozitívak voltak. Víz alapú síkosítót is érdemes beszerezni hozzá.

2020. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!