Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok! Az alábbi 10...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok! Az alábbi 10 színésznő közül kit találtok a legszexibbnek, legdögösebbnek, legvonzóbbnak?

Figyelt kérdés
Itt van egy lista a számomra 10 legszebb, legvonzóbb, legszexisebb külföldi színésznőről. Ez az én személyes véleményem, de érdekelne hogy közülük ha választani kell, ti kit találtok a legvonzóbbnak? Adott esetben kivel szexelnétek legszívesebben egy jó nagyot? Persze pusztán elméleti kérdés, de mégis. Hetero fiúk és leszbikus/bi lányok véleményét várom szeretettel. :) (ui,. lehet voltak már hasonló szavazások, de ebben az összeállításban még tudtommal nem, így most kimondottan erre a 10-esre vagyok kíváncsi. Ha egyikőjük sem jön be - amit kötve hiszek - akkor ne jelöljetek semmit, max írjátok meg! Köszi. és BÚÉK!)

2021. jan. 1. 00:31
A kérdező szavazást indított:
Gal Gadot
Scarlett Johansson
Karen Gillan
Alicia Vikander
Emilia Clarke
Ana de Armas
Brie Larson
Emma Watson
Daisy Ridley
Emma Roberts
25 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Dik, hol a szavazás?
2021. jan. 1. 00:32
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Megnyomtad a kihagyás gombot dik
2021. jan. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld újra, kiváncsi vagyok :D
2021. jan. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem hagytam ki, tisztán emlékszem hogy beírtam a 10 nevet, és a kiírás előtti utolsó lépéskor is ott voltak. Meg ha rámész a kategóriára, látod hogy ennél a kérdésnél van kék pötty ami azt jelzi hogy szavazós. Gondolom valami bug eltüntette. Így a kérdés értelmét vesztette, szóval mindegy. :(
2021. jan. 1. 00:57
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Jovanakko more
2021. jan. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
nekem megjelenik a szavazás is.
2021. jan. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 Igen? Én még mindig nem látom, és a válaszok alapján több másik ember sem. Akkor végképp nem vágom mi van. :D Sebaj.
2021. jan. 1. 01:12
 8/15 anonim ***** válasza:
más kérdéseknél se látni a szavazást
2021. jan. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 Igen azóta feltűnt hogy más szavazós kérdéseknél se mutatja, akkor az oldallal lehet valami gubanc, remélem megjavul hamarosan és nem lesz értelmetlen a kérdésem. :D
2021. jan. 1. 02:29
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
hol laksz? korod?
2021. jan. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!