Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Boldogabb vagyok szex nélkül,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogabb vagyok szex nélkül, velem van a baj?

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta először vagyok szingli (már több mint egy éve), és még sosem voltam ilyen boldog és kiegyensúlyozott. Hatalmas terhet vett le a vállamról ez a szex mentes élet, hogy nem kell állandóan a nem kívánt terhesség miatt aggódni, vagy a páromnak megfelelni az ágyban.

Mindenhonnan azt hallom, hogy nem egészséges szex nélkül élni, jót tesz a testnek és a léleknek is, de én pont az ellenkezőjét tapasztalom, szinte kivirultam mióta egyedülálló lettem, és egyáltalán nem is kívánom a szexet. Ez akkora nagy probléma lenne, tényleg velem van a baj? Az egyetlen gond, hogy vágyom egy párkapcsolatra, csak félek hogy nem találok magam mellé senkit, akinek hozzám hasonló igényei lennének.



2021. jan. 1. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát elég ritka. az emberek nagy többsége akkor boldogabb szex nélkül, ha a korábbi párjaival tényleg szar szexuális élete volt, vagy traumák súlyát cipeli. de igazából a te dolgod, hogy vagy boldog.
2021. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem volt semmilyen traumám, bár az első kapcsolatomban nem épp a legrózsásabb módon ismerkedtem meg a szexszel, ott kicsit el is ment a kedvem az egésztől. Lehet azt hiszem feldolgoztam már, de tudat alatt megmaradtak a negatív tapsztalat miatti rossz érzések, nem tudom. Csak annyi biztos, hogy megkönnyebbültem, mióta nem kell ezzel foglalkoznom.


Légyszi a privátokat mellőzzétek, úgysem fogok válaszolni.

2021. jan. 1. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet nem találkoztál még olyannal, akivel igazán jó a szex. Akkor nem biztos hogy így gondolnád. Legutóbbi exem óta a falat kaparom hogy nincs szex az életemben, csak nálam az a baj, hogy mindenkiben őt keresem testileg, lelkileg és így nagyon nehéz találnom valakit és ha találnék sem biztos, hogy a szexben is valaha valaki megtudná adni ugyanazt.
2021. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
PEACE! Welcome to the Club. Nem vagy egyedül, a nyugalom rulez
2021. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok.
2021. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen nőm. A végén inkább egyedül maradt. Azt hiszem nem (csak) velem volt baja, hanem a kapcsolattal, mint dologgal és saját magával. Megértettem és békén hagytam. Azóta se hallottam egy vak hangot se róla, pedig nem tiltottuk egymást sehonnan.
2021. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj. Hallgass a lelkiismeretedre.
2021. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!