Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol lehet találni "Sugar Baby-t"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni "Sugar Baby-t"?

Figyelt kérdés

Olyan lányra gondolok aki nem hivatásos, tehát csak kiegészítésként csinál ilyesmit. Támogatnék lányokat bizonyos viszonzásért cserébe.

F 31


2021. jan. 2. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Startapro pont hu
2021. jan. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
puncs
2021. jan. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Itt is lesznek jelentkezők. 800ezer/hónap alsóhangon.


20N

2021. jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
3: havi 800 ezrért már celeb/modell csaj kategóriát kapni, nem unatkozó egyetemista csajokat
2021. jan. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

#3 Nem vagyok egyetemista. Sokszor kértek fel modellnek de visszautasítottam. ;) A modellek nagy része ronda fejre, de nekem az is okés. Alsóhangon 800, de 1 milla lenne a tuti, tudod a sugar baby fogalmát? Csóró jancsik ne okoskodjanak és ne vágyjanak elérhetetlen dolgok után.

(Voltam már sugar baby egy gazdag fószer havi egyszer találkozott velem és 750-eket adott. Szóval a havi 'nem egy' alkalom 1 miskáért nem sok.)

2021. jan. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem az "olcsó János" kategória, de ha valaki megtudja fizetni, akkor biztosan nagy élmény lehet egy gyönyörű szép lánnyal együtt lenni tartósan
2021. jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, egy gyönyörű szép kurvával?
2021. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

havi 2-2.5k €-t az ismert vállalkozó (tudjátok, aki bár nem túl vonzó, de mindig csinos celeb barátnői voltak) költ a párjára havonta...


Azért a csóró prolik és a milliárdos vállalkozók között még van 1-2 szint ;)



Persze, a GYK-n a csajok mind ezt a kategóriát ütik meg :D

2021. jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt is vannak nagyon jó csajok is, de ezekkel szerintem összejönni lehetetlen. Egyszer kaptam egy képet egy lányról, aki fullos volt, de gyorsan el is tűnt, szóval komolytalanok!
2021. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!