Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet-e hosszútávú nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e hosszútávú nemi életem valakivel, ha sokáig titkolom a betegségem ?

Figyelt kérdés

Soha nem mertem hosszabb kapcsolatba belemenni egy nagyon kínos "defektem" miatt. Ez az úgynevezett körömágy alatti krónikus szőrtüszőgyulladás (inflammation dermatitis) amit egész életemben kínosnak éreztem. Konkrétan egy strandra nem mertem elmenni randizni a lánnyal, de még ha úgy alakult, akkor az aktus közben is takargattam, mert szégyelltem. Ha valakivel történt hasonló, hogyan beszéltétek meg ezt a párotokkal ? Egyáltalán titkolni kellett ? Aki esetleg nem látott még ilyet szívesen linkelek egy képet, hogy átérezze a problémámat.


[link]


Köszönöm az értelmes válaszokat előre is!

23/F



2021. jan. 2. 20:32
A kérdező szavazást indított:
Teljesen normális, ezen nincs mit szégyellni.
Életemben nem láttam még ilyet, de nem zavar.
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes szavazás ez, mindkettő ugyanarra megy ki😀

De egyébként szerintem tényleg nem kell emiatt szégyenkezned, nem nagy szám

2021. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a szőrszál van begyulladva? Nem a köröm nő be két oldalt?


Amúgy ezt nem tudják megcsinálni magán dokinál? nekem a két oldali körömmel volt gond és totál bevolt gyulladva tőle a lábujjam és gyönyörűre megcsinálták, levágtak körömből és alul is ki a körömágyból, hogy vékonyabb legyen.


Amúgy szerintem nem vész. Nem hiszem, hogy ezen múlna. Inkább neked szívás ez, hogy ha fáj is.

2021. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt rutin műtéttel meg lehet csináltatni.
2021. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, mert én meg mindig köröm benövéssel küzdöttem, ami ennél csúnyábban is tudott kinézni. Végül nekem is a sebész oldotta meg, kivágott a körömház széléből is, azóta nincs vele problémám. Ha az én páromé lenne ilyen, mindenképp rávenném,hogy találjunk megoldást a problémára.
2021. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Ez qva jó 😀

Vidd el fodrászhoz 😝

2021. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A közhiedelemmel ellentétben a lábujjak szerepe a nemi életben igen csekély, nem hiszem, hogy a párom valaha is látta volna egyáltalán a lábujjaimat szex közben :D
2021. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát engem egyáltalán nem érdekelne az biztos.
2021. jan. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát vágd le azt a szőrszálat és akkor nem feltűnő. De orvosnál jártál már vele?
2021. jan. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!